Hotelová skupina Accor rozšiřuje své portfolio o novou lifestylovou značku střední třídy – TRIBE. Skupina Accor má své jméno ve všech sektorech hotelnictví – od nejluxusnějších značek, až po ty ekonomické.

Nyní se zaměřuje na lifestylovou oblast střední třídy, která je mezi zákazníky i partnery velice žádána. První hotel značky TRIBE je v australském Perthu, letos v červnu bude otevřen první evropský TRIBE v britském Glasgow, další budou brzy následovat. TRIBE v sobě propojuje komfort hotelových služeb, design, nejmodernější technologie a zároveň uvolněnou neformální atmosféru.

 

TRIBE, značka vytvořená na míru přání zákazníků

Nová značka TRIBE přesně kopíruje přání a potřeby cestujících, kteří dnes hledají hotely s kvalitními službami a příjemným prostředím, ovšem za dostupnou cenu. TRIBE si klade za cíl překvapit cestující svou originalitou, pečlivě sestavenou nabídkou, která se zaměřuje spíše na neotřelý styl, než na cenu. TRIBE přetváří klasický zážitek z hotelu na zcela novou zkušenost, která hostům umožňuje bydlet, pracovat a užívat si moderních interiérů a hravosti prostor.

Značka TRIBE splňuje očekávání a požadavky zákazníků dnešní doby a představuje flexibilní a jedinečný model, který uspokojí mezinárodní klientelu pravidelných cestujících. TRIBE ocení jak cestující za obchodem, tak i ti volnočasoví, je totiž přesně jako dnešní muži a ženy – nezávislý, zvídavý a dobrodružný.

TRIBE nabízí cestujícím naprosto vše, co potřebují. Příjemné lobby, velice pohodlné pokoje, ale také nejmodernější technologie.

TRIBE představuje mnohostranný zážitek díky těmto bodům:

 

  • Chytrý design

V TRIBE je kladen důraz na každý detail. Ať už ve společných prostorech, pokojích, či v každé jednotlivé službě je kladen zvláštní důraz na maximální pohodlí, jednoduchost, ale také styl. Vše bylo navrženo tak, aby prostor evokoval pohodu a působil na hosty příjemně. Design je elegantní, hotelové společné prostory, stejně tak jednotlivé pokoje pro hosty vytvářejí pocit otevřeného vzdušného prostoru tím, že se otevírají do exteriérů.

Je zde také vždy několik kreativních prostor pro hosty, které lze využít k práci, schůzkám, nebo třeba vychutnání drinku, zkrátka každý podle své potřeby a chuti. TRIBE je vstřícný jako hotel, neformální jako městské společenské centrum a nabízí pohodu a relax jako domov.

 

  • Umění

Moderní styl citlivě doplňují umělecky navržené předměty a dekorace, které dávají TRIBE punc vyšší třídy. Elegantní židle Moroso, dekorativní polštáře Jean-Paul Gaultier, lampy od britského návrháře Toma Dixona, atd. Od lobby, přes společné prostory až po pokoje hostů, je vše pečlivě vybaveno a zařízeno tak, aby se moderní design jemně a vkusně prolínal s uměním.

 

  • Služba zaměřená na základní věci

V návaznosti na chytrý design se TRIBE vrací k základům a nabízí zákazníkům jen to, co opravdu chtějí a nic více. V pokojích hosté ocení úložné prostory pod postelí, možnost odpočinku u chytré televize, či osvěžující sprchu, ve které mají hosté k dispozici profesionální kosmetiku Kevin Murphy. Kapsle lahodné kávy Nespresso či čaje T2 jsou pro hosty k dispozici zdarma místo placených minibarů. Samoobslužný pult „Grab & Go“ je hostům rovněž k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

 

  • Zkušenosti a očekávání

Zákazníky TRIBE spojuje láska k designu a technologiím. V  TRIBE si mohou užívat služby hotelu v nestandardních, méně formálních prostorech. TRIBE spolupracuje s lokálními výrobci a kombinuje autentickou kuchyni daného místa s využitím sezónních produktů. Nehledě na to, zda je den, či noc, food zóna v TRIBE – přes den kavárna, v noci bar, uspokojí všechny chutě.

Půjčovna kol, fitness centrum, co-working zóny, stejně jako atraktivní nabídky zážitků daného města – to vše za dostupné ceny.

 

TRIBE, atraktivní lifestylová alternativa

Hotelová skupina Accor jako přední světový hráč v odvětví cestování a životního stylu pokračuje v rozšiřování svého portfolia značek. Po úspěších s JO&JOE, partnerstvím s 25HOURS, Mama Shleter a nedávné spolupráci se sbe Entertainment (skupina, která zahrnuje značky Delano, SLS, The House of Originals, Mondrian a Hyde), navazuje další značkou do lifestyle portfolia.

TRIBE (se 126 pokoji) aktuálně najdeme v australském Perthu, kousek od botanické zahrady Kings Park, jedné z největších městských zahrad na světě. V polovině letošního roku se plánuje otevření TRIBE v britském Glasgow, který nabídne 290 pokojů a bude to první hotel TRIBE v Evropě. Další hotely plánuje Accor otevřít do roku 2022 v Evropě a Asii, celkem se bude jednat o 1.700 pokojů.

Značka TRIBE byla navržena tak, aby oslovovala nejen hosty, ale také vlastníky a investory, pro které představuje produkt, který zaručuje vynikající finanční výnosy.

Gaurav Bhushan, generální ředitel pro rozvoj společnosti Accor řekl: „Vzhledem k více než 50 hotelům, o kterých v současné době jednáme, a měly by být otevřeny v následujících letech, věříme, že značka TRIBE dosáhne významného růstu po celém světě, včetně tak atraktivních lokací jako je Paříž, Londýn, Singapur, Dubaj, Bangkok. Do roku 2030 by se tato značka měla objevit ve 150 mezinárodních destinacích.“

 

 

 

O skupině ACCOR

Accor je celosvětově vedoucí skupina rozšířeného pohostinství, která nabízí jedinečné zážitky ve více než 4.800 hotelích, rezortech a rezidencích ve 100 zemích světa. S bezkonkurenčním portfoliem značek od luxusních, až po ty ekonomické, poskytuje Accor po více než 50 let prémiové služby a know how.

Kromě ubytování poskytuje Accor nové cesty jak žít, pracovat a hrát si s Food&Beverage, nočním životem, pohodou a spolupracujícími značkami. Hosté hotelové skupiny mají přístup k jednomu z nejatraktivnějších hotelových věrnostních programů.