Hoteliéři z celé republiky se sejdou v Brně, aby vyhlásili výsledky ankety Hoteliér – Restauratér roku

autor: | Říj 2, 2013 | Novinky z Gastronomie

V hotelu International Best Western Brno se bude konat dne 21. – 22. listopadu 8. Výroční konference, kterou pořádá Asociace hotelů a restaurací České republiky.

Konference je tradičním setkáním odborníků z oboru pohostinství. Je určena provozovatelům hotelů, penzionů, restaurací a všem, kdo se zajímají o dobré jídlo a cestování. Akce přináší informace o trendech v oboru z celého světa. Dvoudenní konference, jejíž program vzniká širokou diskusí odborníků, přinese pohled na budoucnost a profitabilitu oboru, nové manažerské přístupy a příležitosti jak uspět v silně konkurenčním prostředí.

Přednášek se ujali přední domácí i zahraniční odborníci. Hostem konference bude například také paní Eliška Coolidge Hašková, která působila mnoho let v Bílém domě. Během galavečeře budou pak vyhlášeni držitelé výročních cen za rok 2013 z řad hoteliérů a provozovatelů restaurací.

Více informací včetně programu 8. Výroční konference s profily přednášejících, pozvánkou na společenské večery, přehledem nominací držitelů Výročních cen 2013 ve všech kategoriích i možnost online registrace je k dispozici na: http://konference2013.ahrcr.cz či www.ahrcr.cz