Hotel InterContinental Prague zavedl nový systém spokojenosti hostů, který je nainstalován ve veřejných prostorách pod značkou iFeedback. Hotel se takto ve spolupráci s BHM Media Solutions GmbH účastní pilotního projektu a stává se tak prvním hotelovým zařízením v ČR, které poskytuje takovou službu svým hostům.

V hotelu InterContinental Prague jsme si plně vědomi faktu, že naši nároční hosté mají mnoho nápadů týkající se ubytování, gastronomie a hotelových služeb. Nicméně doposud nebyly tyto nápady dostatečně komunikovány v rámci hotelového vedení. To však teď končí, protože inovativní komunikační řešení „iFeedback“ je schopné zaznamenat Vaši chválu, kritiku a návrhy přímo na místě a v reálném čase a přepošle je přímo osobě zodpovídající za vyřízení těchto komentářů. Tento komunikační nástroj nám pomáhá získat velmi cennou zpětnou vazbu, pomocí které neustále zlepšujeme naše služby a zároveň uspokojujeme nároky našich hostů.
Naši hosté aktuálně naleznou v;hotelu tři terminály, kde je možný přístup k;iFeedback systému – foyer konferenčního sálu, hotelová hala a restaurace Primátor. Abychom umožnili co nejjednodušší práci s těmito terminály, naši recepční předávají kartičky s QR kódy hostům při; příjezdu a při placení. Načtením QR kódu umožňuje hostům přístup do iFeedbacku i pomocí jejich Smartphonu čímž mohou zaslat zpětnou vazbu i tímto způsobem.
Systém iFeedback je intuitivní: po dokončení vyplnění hodnocení zvolené oblasti, např. „restaurace“ nebo „pokoj“ , zašle komentář do 30 vteřin zodpovědné kontaktní osobě. Používané dotazníky spokojenosti hostů, např. v papírové podobě, jsou omezeny na předem definované otázky a zpětná vazba je většinou zdlouhavá a komplikovaná. Systém iFeedback tento proces významně zkracuje a poskytuje zcela novou zkušenost a zážitek – okamžitá a pohodlná cesta poskytnutí námětů kdekoliv a kdykoliv pomocí nejnovějších technologií.
iFeedback; přináší přehlednost, umožňuje monitorování kvality služeb a tím přináší udržitelnou optimalizaci procesů. Výhodou tohoto systému je též poskytnutí zpětné reakce, kdy vedení hotelu má možnost pohotově reagovat na jednotlivé komentáře hostů. iFeedback systém je jednou z;dalších cest k úspěšnému zvyšování klientské loajality a úrovně hotelových služeb.
Spokojenost zákazníků patří k nejvyšším prioritám hotelu InterContinental Prague. Naším významným cílem je jednoduše, hladce a pohodlně přijímat komentáře a náměty prostřednictvím tohoto nového komunikačního kanálu. Takto získané informace jsou následně strukturovaně zpracovávány a vyhodnoceny za účelem neustálého naplňování vysokých očekávání našich zákazníků.

Redakce Gastro&Hotel