Hotel Hilton Prague byl jmenován jedním z nejpopulárnějších hotelů světa v rámci udílení ocenění HolidayCheck Award 2014. Ocenění je založeno na hodnocení hotelu hosty na cestovním portále HolidayCheck.

Daniel Habersatter, manažer hotelu Hilton Prague, převzal HolidayCheck Award 2014 během slavnostního udílení cen v Berlíně. „Je to velmi motivující ocenění a jen svědčí o tom, že náš tým poskytuje služby výjimečné kvality, což naši hosté přijímají s nadšením,“ říká Habersatter. Se 791 pokoji a apartmány je hotel Hilton Prague největším moderním hotelem v České republice určeným jak pro firemní tak i turistickou klientelu. Hotel nabízí 3 restaurace a 2 bary včetně střešního Cloud 9 sky bar & lounge s nádherným výhledem na město, stylové restaurace CzecHouse Grill & Rotisserie a restaurace Café Bistro otevřené non-stop. Hoteloví hosté mají k dispozici Cybex Health Club & Spa s krytým bazénem a squashovým kurtem. Firemní klienti ocení klubovou místnost Executive Lounge a moderní konferenční prostory s kongresovým sálem pro 1.500 hostů, společenským sálem Hilton Grand Ballroom pro 650 hostů a 37 multifunkčními zasedacími a banketními salonky. Hotel se nachází na pravém břehu Vltavy v pěší vzdálenosti od centra města, jen 20 km od Letiště Václava Havla.

Více informací pro média o hotelu Hilton Prague naleznete na http://news.hilton.com/prague.

O Hilton Hotels & Resorts

Značka Hilton Hotels & Resorts, založená v roce 1919, představuje vlajkovou loď společnosti Hilton Worldwide. Hilton Hotels & Resorts pokračuje v utužování svého dědictví inovací a rozvíjením produktů a služeb, aby uspokojila potřeby znalých cestovatelů po celém světě ve více než 550 hotelích napříč šesti kontinenty. Hilton je stylový, vizionářský, celosvětový lídr v hotelovém průmyslu se zaměstnanci, kteří utvářejí takové zážitky hostů, kdy se každý host cítí hýčkaným, respektovaným a váženým. Sledujte novinky na stránkách news.hilton.com a začněte svou cestu na www.hilton.com nebo www.hilton.com/offers, kde naleznete nejnovější speciální nabídky hotelů. Seznam oficiálních stránek na sociálních sítích naleznete na www.hilton.com/social. Hotels & Resorts je jedna z deseti vedoucích značek na trhu z portfolia Hilton Worldwide.

O HolidayCheck

HolidayCheck AG provozuje největší online cestovní portál s recenzemi hotelů na německy mluvících trzích. Prostřednictvím HolidayCheck sdílejí cestovatelé své zkušenosti a názory s cílem usnadnit ostatním hledání toho nejlepšího hotelu. Společnost sídlí ve švýcarském Bottighofenu a má pobočky ve Varšavě, Paříži a Moskvě. Dnes, s více než 25,5 miliony návštěv každý měsíc, provozuje HolidayCheck AG nejdůležitější německy mluvící portál recenzí usnadňujících výběr dovolené stejně jako cestovní kancelář s TÜV certifikací. Vzhledem k vysoké poptávce HolidayCheck poskytuje recenze a služby v deseti jazycích.

Redakce Gastro&Hotel