Hilton Prague Old Town získal ocenění 2012 Tripadvisor Certificate Of Excellence

autor: | Čvn 11, 2012 | Novinky z Gastronomie

Hotel Hilton Prague Old Town oznamuje, že obdržel ocenění od portálu TripAdvisor® – Certificate of Excellence. Ocenění, které označuje výtečnost v;oblasti pohostinství, je udělováno pouze těm subjektům celosvětově, které neustále dostávají vynikající cestovatelské recenze na portálu TripAdvisor. Přibližně 10 procent ubytovacích zařízení, které jsou uvedené na TripAdvisor, získá toto prestižní ocenění.

Subjekty se mohou kvalifikovat k obdržení ocenění Certificate of Excellence tím, že dosáhnou celkového hodnocení na TripAdvisor od cestovatelů v;hodnotě 4 a více, kdy nejvyšší možná je 5. Dalším kritériem je množství uveřejněných recenzí během posledních dvanácti měsíců.

Luca Crocco, generální ředitel hotelu Hilton Prague Old Town uvedl: „Jsem hrdý na hotelový tým, díky kterému jsme obdrželi toto prestižní ocenění v;hodnotě 4,5. Snažíme se uspokojit;i ty nejnáročnější potřeby našich hostů a udržet služby na vysoké úrovni. Jsem opravdu potěšen, že hotel Hilton Prague Old Town konzistentně dostává pozitivní recenze na největším světovém cestovatelském serveru.” ; ; ;