Tradiční svátek Halloween letos Burger King ozvláštní limitovanou edicí Ghost Whopperu.

Přestože už Burger King nabídl svým zákazníkům chutě celého světa, na letošní Halloween přichází s další novinkou. Oblíbený fastfoodový řetězec přiváží chuť zpoza hranice světa živých a představuje nový Ghost Whopper testovaný přímo duchy.
A jaké byly reakce na 100% hovězí burger s porcí čerstvě nakrájených rajčat a cibule, vše v mrtvolně bílé sezamové housce, speciální Ghost Whopper? Duchové prostě nemohly uvěřit, že taková chuť na Zemi vůbec existuje. „Ghost Whopper je tak nadupanej burger, že zdí určitě neprojde!“ řekl jeden z duchů.
Americký svátek Halloween je pro Burger King oblíbená záminka pro zpestření klasické nabídky a dopřát svým zákazníkům něco speciálního. Ghost Whopper se 100% na ohni grilovaným hovězím masem, šťavnatými rajčaty, čerstvým ledovým salátem, se smetanovou majonézou, křupavými okurkami a plátky cibule – v bílé housce s příchutí čedaru, sypané bílým sezamem, doporučuje deset duchů z deseti.
„Navazujeme na úspěchy Nightmare Burgeru v zelené housce z minulého roku a letos našim zákazníkům dopřejeme nezkrotnou chuť limitované edice Ghost Whopperu“, říká Daniel Ryška, ředitel značky Burger King pro Česko, Slovensko, Bulharsko a Rumunsko a dodává: „Burger bude po omezenou dobu dostupný ve všech restauracích Burger King v České republice.“