Itálie, to nejsou jen slunečné pláže a historická místa. To, co na ni všichni tak milujeme je především její skvělá kuchyně a kvalitní potraviny. O tom ví své i rodina Fialů, která si v centru Prahy založila malý obchůdek Gusto Veneto, díky kterému si ty pravé italské speciality užijete i u sebe doma.

Potřeba založit vlastní obchod vznikla především z faktu, že pan Fiala starší žije přes deset let v Itálii a rozhodl se kus tamní kultury přenést i do České republiky. Své místo si pak ochod, který najdete pod názvem Gusto Veneto, našel na pražských Vinohradech, kousek od náměstí Míru.  V útulných prostorách najdete vše, po čem vaše srdce touží. Od italských vín, těstovin, omáček a sýrů, až po uzeniny, kávu a mnoho dalších produktů. Nakupování vám vždy zpříjemní a s výběrem poradí sám pan majitel Adam. „Naší největší výhodou je znalost italského trhu a tamních producentů, především z oblasti Benátek neboli Veneta. Díky tomu, že si veškeré zboží vozíme sami, nabízíme svým zákazníkům vysokou kvalitu za velmi příjemné ceny, srovnatelné s tamními“, dodává Adam Fiala, majitel obchodu.

Pokud tedy ještě váháte kam za dobrými italskými delikatesami, zastavte se v Gusto Veneto v ulici Varšavská 36 nebo navštivte webové stránky www.gustoveneto.cz a využijte k nákupu jejich eshop.

Více informací na www.gustoveneto.cz nebo na FB/GustoVeneto