reklama

GuestJoy přichází do České republiky

autor: | Kvě 18, 2017 | Nezařazené | 0 komentářů

GuestJoy, oficiální partner společnosti TripAdvisor, přichází do Prahy s cílem stát se vedoucím poskytovatelem řešení v oblasti zvyšování tržeb a sběru recenzí hotelů v České republice

Tržní expanze GuestJoy

GuestJoy, přední poskytovatel řešení v oblasti tržeb a recenzí v hotelovém průmyslu, s potěšením oznamuje, že v rámci probíhající tržní expanze plánuje během roku 2017 naplno vstoupit do České republiky. Společnost GuestJoy, která sídlí v estonském Tallinu, poskytuje sofistikovaný online nástroj pro zvyšování tržeb a sběr recenzí, který je již využíván ve více než 80 hotelech ve 12 různých zemích po celém světě.

Výhodné řešení pro hotely, které chtějí zůstat v kontaktu se svými zákazníky

GuestJoy poskytuje inovativní a relativně výhodné řešení hotelům, které chtějí zůstat v kontaktu se svými zákazníky předem i po pobytu, s cílem zvýšit celkovou kvalitu zážitku již od momentu uskutečnění rezervace. Zejména umožňuje hostům rychle a snadno zveřejnit recenzi na Trip Advisoru (oficiální partner GuestJoy), což je na dnešním trhu pro hotely klíčem k udržení konkurenční výhody.

Služeb GuestJoy využívá již pět hotelů

V současné době využívá v České republice GuestJoy již pět hotelů, včetně Salvator Hotels and Apartments a Design Hotelu Neruda, a to je také částečně důvod, proč se majitelé firmy GuestJoy rozhodli zaměřit v nadcházejících měsících na český trh.

Annika Ylem, spoluzakladatelka GuestJoy, o expanzi společnosti řekla: “Česká republika, a zejména Praha, pro nás vždy představovala potenciální nový trh, a jelikož jsme od hotelů ve městě již zaznamenali značný zájem, rozhodli jsme se v letošním roce dát prioritu tomuto trhu před německým. Jako jedna z deseti nejoblíbenějších turistických destinací na světě má Praha řadu skvělých hotelů, které hledají způsoby, jak vylepšit své služby pro zákazníky, aby se stávaly stále konkurenceschopnějšími, a věříme, že GuestJoy může poskytnout řešení. Spolupracujeme již s pěti hotely ve městě a těšíme se, že léto přinese spolupráci s dalšími.“
GuestJoy byla založena v roce 2014 v estonskémTallinnu a nedávno se stala partnerem společnosti TripAdvisor, největší světové internetové stránky pro hodnocení hotelů. Více informací naleznete na www.guestjoy.com/cesky/.