Společnost SPAR ČOS připravila ve spolupráci se Zdeňkem Pohlreichem Grilfestival, který bude probíhat po celé léto, a sice od poloviny června 2012 do poloviny září 2012, ve vybraných hypermarketech INTERSPAR. Ti, kteří tuto akci navštíví, se mohou těšit nejen na grill cooking show známého šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, na jeho skvělé recepty, ale také na jeho osobní tipy a doporučení, jak zacházet se surovinami na gril. Festival je podpořen komunikací v;letáku INTERSPAR, v;instoru, na webových stránkách, na Facebooku a v;dalších médiích.

„Grilování se mezi našimi zákazníky těší veliké oblibě. Proto jsme se rozhodli uspořádat Grilfestival, kde se lidé mohou přímo u vybraných hypermarketů INTERSPAR dozvědět osobně od známého šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha jak na grilu upravovat ryby, různé druhy mas nebo zeleninu,“ říká Martin Ditmar, generální ředitel SPAR ČOS. „V našich prodejnách zároveň nabízíme kvalitní grilovací sortiment – od grilů a příslušenství až po maso, grilovací klobásky, ovoce, zeleninu a;pečivo,“ dodává Martin Ditmar. Kompletní nabídku grilovacích potřeb mohou zákazníci zakoupit pod privátní značkou Barbecue, která nabízí nejen grilovací brikety a;uhlí, ale také grilovací náčiní.
;
Na co se mohou návštěvníci Grilfestivalu v Intersparu těšit?

Na programu bude interaktivní grill cooking show Zdeňka Pohlreicha, řada soutěží o skvělé výhry (např. soutěž o nejlépe ugrilovaný steak nebo nejlépe připravenou marinádu) a také doprovodné akce pro děti – grilovací kuchařská školička „Zdravé grilování“ nebo oblíbená trampolína. Děti se setkají také s;maskotem Intersparu dráčkem INGO, který jim bude rozdávat balonky a malé dárečky.

;
SMS soutěž o pořádnou grilovačku

Součástí Grilfestivalu je také SMS soutěž o pořádnou grilovačku z;Intersparu, ve které je hlavní výhrou grilovací set obsahující vše pro grilování (gril, grilovací náčiní, uhlí, maso, sud piva, koření, dochucovadla, pečivo, nealko nápoje a další) v;hodnotě 4;000 Kč. SMS soutěž poběží vždy 14 dní před akcí ve vybrané lokaci, kdy při nákupu v;jakémkoli hypermarketu INTERSPAR získá zákazník účtenku (=pokladní bon) s unikátním kódem. První tři zákazníci, kteří zašlou nejvíce unikátních kódů, získají hodnotné ceny, které jim v;rámci Grilfestivalu předá osobně Zdeněk Pohlreich.

Grilfestival bude probíhat od poloviny června 2012 do poloviny září 2012 postupně před těmito hypermarkety INTERSPAR (vždy od 15.00 do 19.00 hodin na venkovním parkovišti):
;
14. 6. – ZLÍN (čtvrtek)

22. 6. – KARLOVY VARY (pátek)

12. 7. – HRADEC KRÁLOVÉ (čtvrtek)

19. 7. – PRAHA ŠTĚRBOHOLY (čtvrtek)

20. 7. – PRAHA ZLIČÍN (pátek)

16. 8. – LITOMĚŘICE (čtvrtek)

17. 8. – PLZEŇ (pátek)

31. 8. – ČESKÉ BUDĚJOVICE (pátek)

7. 9. – MLADÁ BOLESLAV (pátek)

14. 9. – TEPLICE (pátek)

;

Redakce Gastro&Hotel