Atraktivní poměr ceny a výkonu pro B2B zákazníky a 45 let zkušeností! Nový katalog GO IN najdete na https://www.goin.eu/service/media/catalogue-and-media/

Více o GO IN na www.goin.eu  Zveme Vás také na náš stánek GO IN na veletrhu TOP GASTRO & HOTEL, Praha – Výstaviště Holešovice, 16. – 19.2.2017 – číslo stánku LK56

Pro interiér se stylem a linií

GO IN představuje novou kolekci polstrovaného nábytku pro interiéry, který je složen z pěti prvků – polstrovaných židlí s opěrkami či bez nich, barových stoliček, křesel a pohovek. Program skládající se z pohodlných židlí, barových stoliček a odpočinkového nábytku umožňuje sjednotit design v nejrůznějších hotelových prostorách – od recepce přes restaurační prostory až po pokoje pro hosty. Specialitou jsou úchopové zóny ze dřeva, díky nimž zůstanou židle dlouho pěkné i ve velmi frekventovaných snídaňových prostorách. Při posouvání je dotyku vystaveno pouze bukové dřevo, které se dobře udržuje a je odolné. Ošklivé skvrny na světlé umělé kůži nebo choulostivých potahových látkách jsou díky tomu minulostí.

Kromě tohoto praktického aspektu mají restaurační židle pohodlnou šířku sedací plochy 47 centimetrů. V provedení s opěrkami usnadňují vstávání i starším osobám. Perfektním doplňkem k židlím jsou pohodlná křesla a dvojmístné pohovky k umístění do odpočinkové části restaurace nebo hotelové lobby. Křesla a pohovky jsou vhodné také pro zařízení hotelových pokojů. Celý program doplňuje barová stolička, která má stejně pohodlnou šířku sedací plochy jako restaurační židle.

Rozhodnete-li se pro tuto kolekci, propůjčíte různým částem hotelu nebo rezidence pro seniory jeden sjednocující design. Díky čtyřem nabízeným barvám dřeva – přírodní, hnědá merano, ořech a černá – a velkému počtu dostupných potahů se otevírají nespočetné možnosti realizace Vašich nápadů.

TOOU JOI presented by GO IN: interiérový design pro použití v exteriéru

Produktová řada TOOU JOI spojuje tři univerzálně použitelné modely židlí. Jejich nejdůležitější vlastnosti shrnuté do několika slov: interiér, exteriér, stohovatelnost, styl. Tyto moderní židle jsou poctou skandinávskému nábytkovému designu poloviny 20. století. Na rozdíl od klasických interiérových židlí ze dřeva, z jejichž tvaru vycházejí, jsou zhotoveny z vysoce kvalitního, moderního polypropylenu. V židli JOI byl interiérový design uzpůsoben pro venkovní prostory.
Tyto židle odolné proti povětrnostním vlivům se mohou používat jak v interiéru, tak v exteriéru a umožňují sjednocený design v obou sektorech. Sedáky s vodoodpudivou úpravou jsou praktické a pohodlné zároveň, lze je sejmout a vyprat.
Jedinečné na židlích s různě tvarovanými opěráky je skutečnost, že jsou smíseně stohovatelné díky svým identickým podnožím. Tím se stává úklid pro pracovníky hračkou i přes rozmanitost sedacího nábytku.
Vysoce kvalitní zpracování, nízká hmotnost, nápadný tvar – JOI je ideální pro inovativní utváření každého prostoru a lze ji integrovat i do klasických interiérů. Židle je dostupná ve třech barvách – světle šedé, antracitové a černé. Sedák odolný proti UV záření je u každého provedení v barvě antracitové.

O TOOU

TOOU navrhuje a vyrábí nábytek ve stylu klasických designerů 20. století. Značka „TOOU presented by GO IN“, která byla uvedena do života v roce 2016, nabízí inovativní nábytkový design z moderních materiálů pro interiéry i exteriéry.

Vytváříme gastronomii! S novým katalogem GO IN 2017/18

Katalog GO IN 2017/18, který vyšel v únoru, představuje nábytek pro interiéry a exteriéry i klasické vybavení pro hotely, gastronomické provozy a zařízení objektů. Pod heslem “Vytváříme gastronomii!” přináší katalog na 400 stranách celou řadu podnětů pro obměnu prostředí bez velkých nákladů. Pro všechny gastronomické a hotelové prostory má specialista na profesionální nábytek připraveny mimořádné kombinace materiálů i inovativní design.

Novinky

Kolekce nábytku pro seminární prostory: Obsahuje skládací a posuvné stoly, flexibilní podstavce pro stoly a různé velikosti stolů. Rozsáhlá paleta barev židlí přináší rozmanitost. Židle jsou k dostání se dvěma šířkami sedací plochy a částečně je lze propojit. Hlavní pozornost se soustředí na funkčnost a možnosti uspořádání.

Polstrovaný nábytek, který díky úchopovým zónám ze dřeva zůstane i ve velmi frekventovaných snídaňových prostorách dlouho pěkný: Pohodlné židle, barové stoličky a odpočinkový nábytek umožňují sjednotit vzhled nejrůznějších hotelových prostor – od recepce přes gastronomické oblasti až po hotelové pokoje.

Italské designové židle pro interiér a exteriér

GO IN představuje exkluzivně italské designové židle pro interiér a exteriér. Z různých sedaček a podstavců lze vytvořit bezpočet kombinací. Výsledkem jsou atraktivní kousky pro milovníky designu, které přitáhnou pozornost a zároveň jsou pohodlné.

Židle ve skandinávském stylu, jejichž vzhled určují světlá dřeva a jednoduché organické tvary: Novou součástí programu je nábytek z jasanového dřeva, který se perfektně hodí k tomuto trendu.

Nekonečně mnoho možností utváření prostoru otevírá pozměněný sortiment potahů s novými barvami, které odpovídají současným trendům. Zákazníci si mohou vybrat z celkem 50 druhů umělé kůže, 12 druhů pravé kůže a 96 druhů potahových látek. 60 z nich je v domácí kolekci na skladě. Pro zákazníky to znamená krátké čekací doby, neboť výrobky z tohoto sortimentu lze dodat mimořádně rychle.

Aktuální katalog je ke stažení na webových stránkáchsi a nebo lze si jej objednat více na www.goin.eu