Značky italského nábytku Kubikoff a TOOU, který je určen exkluzivně pro kavárny, restaurace a hotely v Německu, Rakousku a Švýcarsku, začala prezentovat společnost GO IN. Silný nástup na trh by měla zajistit motta: „Kubikoff presented by GO IN“ a „TOOU presented by GO IN“. Italské židle dokonale kombinují osvědčené, tradiční a zároveň nové. Osloví hosty, kteří se orientují na design, pohodlí i styl.

Kubikoff

Systém židlí Kubikoff DIMPLE / DIMPLE CLOSED prezentovaný pod označením„Kubikoff zastoupený GO IN“ tvoří dva sedáky a pět podnoží. Různě kombinovatelné prvky z mnoha volitelných materiálů umožňují individuální realizaci vybavení interiéru – jako kontrast k prostě vybavenému prostředí, nebo jako doplněk, který harmonicky ladí s okolím. DIMPLE se na objednávku dodává také jako čalouněná židle.

TOOU

„TOOU zastoupený GO IN“ vychází ze sedáku vhodného pro interiér i exteriér. Ergonomie a estetika, které jsou v tomto návrhu, inspirovaném designem padesátých let, propojené, společně vytvářejí jedinečnou atmosféru v kavárně či na terase.

Sedáky Kubikoff a TOOU TA vyrobené z polypropylenu, které jsou odolné proti UV záření, se velmi snadno udržují. Podnože jsou vyrobené z dubového či jasanového dřeva, nebo z kovu s práškovým lakováním. Kromě neobvyklých tvarů přináší vlastnosti designového nábytku provozovatelům gastronomických zařízení další výhody: Jsou snadno omyvatelné, udržovatelné, stabilní, pevné a splňují všechny požadavky kvality GO IN.

TOOU JOI

Produktová řada TOOU JOI spojuje tři univerzálně použitelné modely židlí. Je možné je použít v interiéru, exteriéru, jsou stohovatelné a stylové. Moderní židle vycházejí ze skandinávského nábytkového designu z poloviny 20. století a vyrábí se z kvalitního polypropylenu.

Jsou odolné proti povětrnostním vlivům, a proto se mohou používat v interiéru i v exteriéru.   Praktické a komfortní jsou snímatelné, voděodolné sedáky.

www.goin.eu