Forbes Travel Guide („FTG“), který každoročně oznamuje seznam nejlepších světových hotelů, restaurací a lázní, letos, historicky poprvé, udělil nejvyšší ocenění „Forbes Travel Guide Five-Star hotel award“ i pražskému hotelu hotel Four Seasons. Ten bude i s dalšími vítěznými hotely z celého světa zařazen a prezentován na ForbesTravelGuide.com.

„Jsem velmi pyšný na náš tým, který získal pět hvězd v hodnocení Forbes Travel Guide. Je nám velkou ctí být mezi nejlepšími hotely světa a budeme i nadále tvrdě pracovat na tom, abychom si tuto pozici udrželi,“ řekl Martin Dell, generální ředitel Four Seasons Hotel Prague.

Průvodce Forbes Travel Guide je celosvětově uznáván pro svůj originální koncept hodnocení pětihvězdičkových služeb, pražský hotel Four Seasons je pak nejnovějším přírůstkem jeho každoročního seznamu „Star Rating“.

Naším závazkem je už více než 60 let oceňovat úroveň pětihvězdičkových služeb. Vítězové letošního roku jsou toho díky svým nejvyšším standardům, jako vždy, důkazem,“ řekl Filip Boyen, ředitel Forbes Travel Guide. „Získat umístění v tomto žebříčku je neuvěřitelně náročné a všichni ocenění svou vášní a oddaností službě zákazníkům ukázali, že jim ocenění právem náleží. Všem z celého srdce gratuluji,“ dodává.

Celý žebříček Star Rating pro rok 2020 najdete na ForbesTravelGuide.com.  Detailní informace o tvorbě žebříčku zde.

Redakce Gastro&Hotel