Flexibilní design židle GO IN byl vyznamenán oceněním „red dot design award 2012“

autor: | Zář 17, 2012 | Novinky z Gastronomie

Časy jednobarevných stohovatelných židlí jsou pryč. Funkční dřevěná židle GO IN z kolekce QUORUM získala za své dosud nepoznané možnosti proměn vytoužené ocenění „red dot design award 2012“. Sedák a opěradlo nového modelu umožňují kombinace nejrůznějších tvarů, látek nebo materiálů. Vznikají tak jedinečné modely židlí zcela přizpůsobené individuálnímu prostředí a vlastním nárokům.

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Dřevěná židle QUORUM nabízí architektům nepoznanou tvůrčí volnost. Zádové opěradlo je dostupné v otevřené i plné verzi a stejně jako sedák ho můžete objednat v klasickém dřevě, v laminátu nebo s čalouněním. Můžete volit i kombinace materiálů, jako například laminátové zádové opěradlo a čalouněný koženkový sedák. Otevřené opěradlo je prvkem uspořádání prostoru, protože zdůrazňuje působení látky čalounění ve všech směrech pohledu.

;

Židle QUORUM působí filigránským, ale přesto stabilním dojmem. Její hranatý jasný design spojuje funkčnost s vysokým pohodlím při sezení. Stejně jako řadu dalších výrobků GO IN můžete tuto novou židli upravit s minimálními náklady. Snadnou výměnou čalounění provedete optimální přizpůsobení nové koncepci prostoru. V restauraci, kavárně nebo v kantýně je dřevěná židle QUORUM vždy vkusným doplňkem.;

Více na www.go-in.cz