reklama

Firma Winterhalter získala prestižní ocenění FCSI (Foodservice Consultants Society International) – “Výrobce roku 2015”

autor: | Čvc 28, 2017 | Nezařazené | 0 komentářů

Toto ocenění bylo oznámeno na konferenci FCSI EAME (Evropa, Afrika, Střední východ) v Madridu. Porotci vybrali energeticky úsporné myčky série PT, včetně nejnovějšího modelu PT ClimatePlus. Tento model nejenže snižuje spotřebu energie až o 53 %, ale také působí jako klimatizace a  chlazení kuchyně, pokud teplota v místnosti stoupne nad 25 stupňů Celsia.

FCSI je největší asociace pro gastronomii a zařízení hromadného stravování

FCSI je největší asociace pro gastronomii a zařízení hromadného stravování. Ocenění se týká jak společnosti tak i  produktové řady – díky tomu se firma Winterhalter  stala “výrobcem roku” a myčky série PT jsou “výrobkem roku”.„Říci, že jsme dojati by bylo slabé slovo”, říká Stephen Kinkead, generální ředitel společnosti Winterhalter UK.  „To, že jsme obdrželi ocenení od FCSI – největšího profesního sdružení,  je pro nás obrovská pocta.“

Inovativní přístup Winterhalteru

Ralph Winterhalter, generální ředitel skupiny Winterhalter, je přesvědčen,  že: “toto ocenění podtrhuje náš úspěch s prodejem myček série PT a potvrzuje celý naš vývoj technologií v oblasti úspory energií a vody.”  Porotci FCSI byli ohromeni tím, že myčky série PT  jako jediné na trhu již ve standardním vybavení nabízejí  energeticky úsporné technologie výměny tepla.  Verze ClimatePlus dále nabízí zcela nové tepelné čerpadlo, které nejenže využívá odpadní teplo vzniklé během mytí, ale také odsává teplý vzduchu z kuchyně, který využívá k ohřívání studené vstupní vody.

 

Text i foto: Winterhlter.cz