Finančním ředitelem developerské společnosti Trigema se stal Tomáš Kucharčuk. Před nástupem do Trigemy působil na pozici finančního ředitele sítě Orea Hotels & Resorts.

Tomáš Kucharčuk má na starosti především celkové ekonomické řízení všech společností, které jsou součástí holdingu Trigema. Současně s tím spolupracuje při plánování a vyhodnocování jejich cash flow. Ve své činnosti komunikuje s auditory, bankami a dalšími institucemi. Zároveň je odpovědný za řízení kontrolingových aktivit Trigemy.

Před nástupem do Trigemy byl Tomáš Kucharčuk téměř tři roky na pozici finančního ředitele sítě Orea Hotels & Resorts. Zkušenosti z oblasti real-estate získal rovněž díky působení ve skupině CPI Group, kde se mimo jiné zabýval řízením interních a externích finančních procesů jednotlivých projektů skupiny. V letech 2009 až 2012 byl finančním manažerem ve společnosti Assa Abloy Entrance Systems.

Tomáš Kucharčuk vystudoval Univerzitu Jana Amose Komenského v Praze. Je ženatý a ve volném čase se věnuje aktivitám s rodinou, sportu, cestování a zahradě. Je mu 42 let. Hovoří anglicky.

Zdroj fotografie: Trigema

Redakce Gastro&Hotel