Festival Wine Tour 2013 zve do Prahy milovníky vína na degustaci

autor: | Čvn 7, 2013 | Novinky z Gastronomie

Společnost Global Wines, největší dovozce a distributor vín, zve znalce i širokou veřejnost na putovní festival Wine Tour 2013. Rozsáhlou nabídku vín od nejvýznamnějších vinařství z Itálie, Francie, Portugalska, Itálie, jižní Ameriky a dalších zemí, budete moci ochutnávat 6. června 2013 v Praze, konkrétně pak v Clarion Congress Hotel Prague. Akce začíná ve 14 hodin a končí ve 20 hodin. Festival doputuje do metropole z Ostravy, Brna, Hradce Králové, Karlových Varů a Děčína.

Během Wine Tour 2013 budou prezentována nová vína z katalogu i osvědčené značky zahraničních vín a destilátů za účasti sommeliérů a odborníků společnosti Global Wines. Návštěvníci festivalu budou moci ochutnat vždy okolo 80 různých vín, v Praze dokonce 150.

Pro registrované účastníky, zákazníky společnosti Global Wines a pro ty, kteří provedli alespoň jednu objednávku na e-shopu www.global-wines.cz, je vstup zdarma. Ostatní si mohou zakoupit za 300 Kč vstupenku na místě. Její součástí je sleva na nákup a ochutnávka značkových vín z celého světa.

„Festival Wine Tour 2013 je skvělou platformou pro nákup nejkvalitnějších vín, rychlé se seznámení s důležitými novinkami v oboru vinařství a konzultaci dotazů s odborníky. Návštěvníci se mohou těšit na vína například z těchto vinařství: italské Antinori, francouzské Lanson a Pol Roger nebo portugalské Real Companhia Velha. Zajímavé informace a zkušenosti si mohou lidé vyměňovat také se zkušenýmimi someliéry,“ říká Filip Jantač ze společnosti Global Wines, která festival pořádá.