Exkluzivně 10% sleva na vstupenku na největší degustaci burgundských a šampaňských vín v Česku! Už 5. dubna!

autor: | Bře 31, 2017 | Nezařazené | 0 komentářů

http://www.1er.cz/Product/1017366/Premier-Wines—Spirits–Vstupenka-Galadegustace-Bourgogne—Champagne-2017

Kód na nákup vstupenky s 10% slevou je: ASCR

Distribuční společnost Premier Wines & Spirits pořádá velkolepou Galadegustaci Bourgogne & Champagne, která se koná 5. dubna od 14 do 19 hodin v Kaiserštejnském paláci na Malostranském náměstí v Praze. Letos se zaměří ryze na burgundská a šampaňská vína.  

 

Na letošní Galadegustaci představíme nejuznávanější vinaře, kteří stojí za vznikem špičkových šampaňských a burgundských vín

„Na letošní Galadegustaci chceme představit některé z nejuznávanějších vinařů, kteří stojí za vznikem špičkových šampaňských a burgundských vín. Události se osobně zúčastní zástupci ikonického vinařství Jean Grivot a šampaňského domu Champagne Deutz,“ říká Martin Nejedlý, spolumajitel Premier Wines & Spirits. Kromě prémiového vína si hosté mohou vychutnat speciální degustační menu s vinným párováním sestavené šéfkuchařem restaurace Grand Cru Janem Punčochářem a týmem sommelierů v čele s Jakubem Čebišem.

Galadegustace Bourgogne & Champagne je největší degustací šampaňských a burgundských vín

Galadegustace Bourgogne & Champagne je největší degustací šampaňských a burgundských vín v České republice. Odehrávat se bude ve většině historických prostor Kaiserštejnského paláce. Pouze pro burgundská vína bude vyhraněno samostatné poschodí, stejně tak pro luxusní šampaňské. „Součástí obou poschodí bude místnost určená pro edukaci. Hosté se zde dočtou o historii dané vinařské oblasti nebo mohou zhlédnout ilustrační videa,“ dodává Martin Nejedlý. Svá vína osobně představí zástupci vinařství Champagne Deutz a Jean Grivot. Každá vstupenka na Galadegustaci Bourgogne & Champagne bude při vstupu vyměněna za počet kupónů na základě kterých lze ochutnávat jakékoliv vystavované šampaňské a burgundské víno.

Každý host obdrží voucher do Grand Cru Restaurant & Baru

Každý host obdrží mimo jiné voucher do oceňovaného Grand Cru Restaurant & Baru. Přímo v Kaiserštejnském paláci uspořádá restaurace Grand Cru s šéfkuchařem Janem Punčochářem svou první pop-up večeři: „Součásti honosného menu budou čerstvé langustýnky s kaviárem a bramborovou pěnou, husí foie gras a mušle sv. Jakuba nebo grilovaný srnčí hřbet, líčka dušena ve smržové omáčce a raviolky plněné srnčím jelitem. K dokonalému zážitku bude připravené i fantastické vinné párování od Jakuba Čebiše a týmu sommelierů, “ upřesňuje Jan Punčochář.

Cena vstupenky na Galadegustace Bourgogne & Champagne je 1890 Kč.

Zájemci o unikátní večeři s vinným párováním za doprovodu klavírní hudby zaplatí 9900 Kč, kdy cena zahrnuje vstup na Galadegustaci a lahev Champagne Deutz 0,375l jako dárek.