EL ASADOR

autor: | Čvn 20, 2011 | Novinky z Gastronomie

Ve čtvrtek 23. června se otevírá EL ASADOR, pravý jihoamerický grill restaurant bar. Restaurace se nachází na předměstí Prahy 15 min. od centra v obci Hrnčíře.

;

Restaurace se stylizuje do jihoamerického stylu. Interiér navozující atmosféru pravé jihoamerické dekadence byl navržen do posledního detailu a pyšní se mimo jiné těmito prvky: oblázkové stěny s fazetovými zrcadly vytvořeny již nepoužívanou technikou oblíbenou ve španělské renesanci, stylové čalouněné lavice předělené vestavěnými kovovými paravány a originálními lucernami, patinované tapety s;grafickými motivy.; Unikátní je bohatě vyřezávaný přes 11 metrů dlouhý bar, který tvoří dominantu baru lounge v;prvním patře.

Výraz EL ASADOR pochází ze španělštiny a znamená gril, rožeň či restauraci, která se specializuje na přípravu masa na otevřeném ohni nebo také osobu, která griluje maso.

Koncept restaurace je typický ojedinělým způsobem přípravy pokrmů na dřevěnném uhlí. Specialitami restaurace EL ASADOR jsou steaky a kuřecí maso připravené na pravém argentinském grilu vyrobeném pro EL ASADOR v;Buenos Aires. Venkovní zahrádka s;hřištěm čítá 70 míst k;sezení. Raritou restaurace je otevřený gril s;kapacitou sezení pro 6 osob. Celková kapacita restaurace nabízí až 122 míst k;sezení.

;

Šéfkuchařem restaurace je rodilý argentinec SERGIO GUERREROS. Již od 6 let se Sergio věnuje grilování masa na přírodním ohni. Profesionální zkušenosti získal v;restauracích svého rodného města Rafaela Santa Fé a ve steakových restauracích El Gaucho a Jak El Negro na Gran Canaria.

;

Bar lounge je vytvořen ve spolupráci s master bartenderem Josefem Zelenkou, který je zároveň garantem při výběru koktejlů. Josef exkluzivně pro EL ASADOR navrhl speciální nabídku originálních signature koktejlů. Kapacita baru lounge je 38 míst.

;

První tématickou akcí, kterou EL ASADOR pořádá je slavnostní a tématický barbecue brunch, v;neděli, 26. června od 11:00 hod do 15:00 hod. Cena v;ceně 580 Kč na osobu zahrnuje: pravé jihoamerické grill menu, studený a teplý bufet, pivo, víno, nealkoholické nápoje, káva a čaj, jihoamerickou hudbu, dětský koutek. Děti do 6 let mají vstup zdarma. Pro nejmenší je připraven dětský koutek.

Kontakt restaurace a adresa:

EL ASADOR restaurant bar, Osvětová ulice, 149 00 Praha 4 – Hrnčíře

tel.: +420 246;067 600, rezervace@elasador.cz, www.elasador.cz.