Edice káv Nespresso Variations Vás letos osloví lahodnými tóny ořechů

autor: | Lis 6, 2012 | Novinky z Gastronomie

Společnost Nespresso představuje každoroční edici káv Variations, která bude dostupná od 12. listopadu. Tato limitovaná edice Grand Cru, připravena speciálně pro období svátků, letos kombinuje chuť kávy Livanto s přírodním aroma tří druhů ořechů – Kokos, Lískový oříšek a Makadamový ořech.

Ačkoli je základem pro všechny stejná káva, skrývá se v každé ze tří kapslí Variations 2012 jiný chuťový zážitek, a před vámi se tak otevře svět nových chutí. Pro edici Variations 2012 zvolili odborníci na kávu společnosti Nespresso nový přístup – pracovat pouze s jedním druhem kávy, a přesto poskytnout tři jedinečné chuťové zážitky. Odborníci lehce ochutili Grand Cru Livanto – kávu ze stálé nabídky oceňovanou především pro její jemnou chuť a ideální profil, který je vhodným základem pro nové příchutě – a přidali ke kávě opravdu jedinečné tóny a přírodní aroma tří gourmet ořechů. Každá z káv edice Variations 2012 má intenzitu 6 na žebříčku 1–10 a se svým lahodným aroma se dokonale hodí ke svátečnímu přípitku.

Nespresso Limited Edition Variations 2012
Lískový oříšek:

Spojení jemně pražených oříšků a kávy Grand Cru Livanto odhaluje pralinkové aroma a dodává celku chuťovou vyváženost.

Makadamový ořech:

Nezaměnitelná chuť makadamového ořechu v kombinaci s plnou chutí kávy

Grand Cru Livanto překvapivě rozvíjí svěží aroma s citrusovými podtóny.

Kokos:

Aroma kokosu se snoubí s tóny kávy Grand Cru Livanto a společně slibuje lahodný zážitek s příchutí sušenek.

Kávy edice Variations 2012 doporučujeme podávat jako espresso (40 ml), lépe tak vychutnáte jednotlivé nuance. Výborné jsou ale i s mlékem:

Lískový oříšek – lahodné latte macchiato dá vyniknout pralinkovým tónům, jemné chuti karamelu a pražených lískových oříšků.

Kokos dokonalé spojení kokosových tónů a mléka dodává kávě latte macchiato hladkou a krémovou texturu.

Milovníci cappuccina ocení Makadamový ořech – výrazná chuť makadamového ořechu v kombinaci s krémovým mlékem dodává kávě cappuccino jemnost a lehce pražené aroma.

Všechny kávy edice Variations 2012 jsou 100% přírodního původu, obsahují pouze praženou, mletou kávu smíchanou s přírodním aroma a neobsahují potravinové alergeny. Variations budou k dostání od 12. listopadu 2012 za cenu 113 Kč v butiku Nespresso i na www.nespresso.com.