Restaurace L’Osteria, jejíž oblíbený koncept úspěšně funguje již v pěti evropských zemích, slavnostně otevřel svou první restauraci v Čechách. Jejím zázemím jsou prostory architektonického skvostu budovy Drn na Národní třídě v Praze. Rodinná atmosféra, čilý ruch, skvělé jídlo a pití a promyšlený interiér v duchu „srdečného Itala od vedle“ – to jsou prvky, které dělají L’Osterii jedinečnou a které přilákaly řadu českých celebrit, které si nenechají dobré italské jídlo ujít.

Osobnosti si otevření užili

Největším překvapení byla Martina Gavrieli a s partnerem Marcusem Tranem. Martina je v sedmém měsíci těhotenství, a to po osmi letech snažení se o své třetí dítě. Pro Marcuse to bude dítě první. Co to bude sympatický pár zatím neví, miminko se zatím neukázalo ve správném úhlu. Martina jí v těhotenství především ovoce a zeleninu a v L’Osterii si pochutnávala nejvíce na melounu s prosciuttem.  Na slavnostní openingu L’Osterie se také objevila Zuzana Belohorcová s partnerem Vlastou Hájkem. Ti se zrovna vrátili z Miami, kde žijí a do Čech vždy přijíždějí na léto. Po téměř roce za louží si správný pražský večírek vždy užijí.

Překvapením byla i Petra Paroubková, která se ve společnosti téměř dva roky neukázala. Petra žije svůj život s dcerou, pracuje a jak zmínila je i otevřená potkat nového partnera, i když rozvedená stále ještě není.

Slavnostního otevření se ujal Marek Eben s Klárou Medkovou. Této nesourodé dvojici to moc slušelo. Oba jsou přátelé majitelů restaurace stejně jako moderátor akce Roman Vojtek.

V restaurace L’Osteria je typická svou pizzou pouze obřích rozměrů, které přesahují přes okraje talíře a je obvyklé, že si pár objedná jednu společnou s různě obloženými polovinami.  Ochutnat ji dorazila také herečka Markéta Hrubešová s rodinou, Eva Čížkovská nebo Inna Puhajková a Kateřina Průšová.

Text i foto: IDMedia s.r.o.

Redakce Gastro&Hotel