Jeden z největších hotelových resortů Atlantis The Palm ve čtvrtek odvysílal první z pěti epizod unikátního Youtube projektu “Kitchen Secrets” neboli Tajemství kuchyně, který poodhalí zákulisí přípravy jídel nejpopulárnějších restaurací Dubaje, jež lze, bez nadsázky, označit za nezapomenutelný kulinářský zážitek!

Celebrity a restaurace

Hotelový komplex Atlantis totiž v sobě ukrývá na 23 restaurací, z nichž 2 vlastní také světové celebrity. První, bistro Bread Street Kitchen & Bar, neprovozuje nikdo jiný než slavný kuchařský mág Gordon Ramsay a druhou, Nobu, jež svým hostům servíruje asijské delikatesy, spoluvlastní herec Robert de Niro. V jednotlivých epizodách se divákům představí šéfkuchaři nejlepších z nich, včetně například Gregoire Bergera z ikonické restaurace Ossiano, jejíž zdi jsou tvořeny obrovským hotelovým akváriem. Každou epizodou pak bude provázet jeden populární inluencer, který divákům přiblíží rušnou atmosféru restaurace i celého kuchařského teamu od ranního servírování snídaně až po luxusní večerní menu.

Populární resort, který si oblíbila také řada českých celebrit, byl v roce 2017 vyhlášen čtvrtým nejfotografovanějším hotelem Instagramu a nedávno otevřel vůbec první pokoj vybavený ve stylu Facebooku! Resort hostil i několik pokusů o zdolání světových rekordů, např. o největší kaviár na světě nebo nejdelší živé podvodní rádiové vysílání, přičemž oba dva byly úspěšné!

Více na: www.atlantisthepalm.com

Text i video: Omnimedia, s. r. o.