Pro dokonalý lesk a čistotu nádobí…

autor: | Čvn 19, 2017 | Technologie | 0 komentářů

MEIKO je jedním z předních světových výrobců zařízení pro komerční mytí nádobí. Společnost MEIKO byla v Německu založena v roce 1927 jako dílna a od té doby vyrostla v globální společnost, která patří v kvalitě a produkci na samotný vrchol ve strojírenské výrobě. Společnost MEIKO vykazuje neustálý růst a expanzi. Výrobní a prodejní zázemí bylo rozšířeno i mimo Německo a to Nizozemska, Rakouska, Číny, Francie, Švýcarska, Velké Británie, Itálie a Spojených států.

MEIKO

MEIKO splňuje požadavky na vysoce kvalitní, spolehlivé a ekologicky šetrná zařízení pro mytí nádobí (skla, talířů, podnosů, provozního nádobí z kuchyní a další) ve všech velikostech. Od podstolových myček až po největší pásové mycí stroje s dopravníky včetně třídících stanic a automatického odvodu odpadu ke zpracování – slisování v průmyslovém lisu odpadů. MEIKO jako značka je i jednou z nejuznávanějších značek na americkém trhu.

Společnost spolupracuje se svými zákazníky v oblasti zpracování a předložení nejvhodnějších řešení včetně výkresů pro splnění konkrétních požadavků zadaných zákazníkem. Od kompaktních malých myček například na sklo až po sofistikované pásové myčky nádobí. MEIKO nabízí zákazníkovi flexibilitu, kterou mnohé firmy hledají ve všech oblastech kde je stravování, ať už se jedná o hotely, restaurace, školy, domovy důchodců, nemocnice, řeznictví, pekařství, rychlá občerstvení či výrobní závody a další.

Za technická řešení, která společnost MEIKO nabízí v oblasti mytí, oplachu a dezinfekce, získala společnost MEIKO několik celosvětových ocenění a uznání. Vysoká kvalita provedení, velmi nízké provozní náklady, spolehlivost a dlouhá životnost, to vše, a ještě více získáte pořízením výrobků od firmy MEIKO.

Široký sortiment, technické poradenství, prodej a servis včetně certifikovaných techniků po celé ČR naleznete na www.meiko.cz nebo www.tip-ex.cz.

Zeptali jsme se Ing. Jana Prosy, obchodního ředitele a jednatele Tip-Ex Partner®, s.r.o.

 Podle čeho by měli provozovatelé restaurací myčku vybírat?

Na prvním místě je, co potřebuje provozovatel umýt a v jakém objemu. Myčky jsou vyráběny z těchto důvodů v mnoha typech a provedeních. Podstatnými ukazateli pro zákazníka jsou provozní náklady, spolehlivost a životnost. Patří sem především spotřeba vody, energie a chemie s ohledem na umyté množství za požadovaný čas. Dnes také mnozí zákazníci přihlíží i k vlivu na životní prostředí. Technické provedení je tedy to podstatné. Kvalitní výrobky vykazují navíc spolehlivost a dlouhou životnost někdy až trojnásobnou. Doporučuji si zjistit, zda je k dispozici autorizovaný servis a také dostupnost náhradních dílů. Návody v českém jazyce, zaškolení a instalační výkresy by měly být automaticky součástí dodávky a montáže. Někteří prodejci trvají při prodeji myčky na nákupu jejich značkové chemie po dobu záruky. Společnost MEIKO tento požadavek neuplatňuje, pouze doporučuje provozovateli vybrat si vhodnou chemii ze seznamu.