Do Prahy se v září sjedou milionáři z celého světa

autor: | Kvě 15, 2013 | Novinky z Gastronomie

Praha se už brzy blýskne v záři reflektorů, oslnivých večerních toalet, drahých šperků a vybrané společnosti. Vše se odehraje na výjimečném veletrhu Disemo Billionaire Fair, který tu od 27. do 29. září 2013 pořádá společnost Disemo.

Veletrh volně navazuje na obdobné akce pořádané v minulosti v Moskvě, Hamburku či Antverpách.

Úroveň akce se pečlivě střeží. Chrání ji výše poplatků pro vystavovatele i ceny vstupenek, které mohou v jednotlivých případech dosáhnout až 25.000 korun za vstupenku. Přístup navíc získají předem prověření vystavovatelé a návštěvníci. Akce je určena pouze pro zvané osoby vysokého společenského postavení a lidi s doporučením, kteří si rádi dopřávají to nejlepší.

„Lidé se na akci dostanou tak, že se akreditují na webových stránkách a náš tým prověří jejich solidnost, validitu a bezúhonnost,“ říká ředitelka projektu Věra Rašková. Sama má firmu, která vybavuje rezidenční a hotelové interiéry luxusním designovým nábytkem (www.disemo.cz). Její společnost také celý projekt zaštiťuje.

České hlavní město tak navazuje na svou tradici ze začátku minulého století, kdy se sem sjížděli přední evropští obchodníci a ukazovali své nejlepší výrobky. Veletrh Disemo Billionaire Fairpředstaví to nejluxusnější zboží známých značek: od wellness služeb, automobilů, letadel, lodí, módy, kosmetiky, šperků, gastronomie a designového nábytku až po sběratelské předměty a umělecká díla.

Disemo Billionaire Fairto je samozřejmě i výjimečná příležitost pro vystavovatele a poskytovatele doprovodných služeb. Veletrh nabízí řadu obchodních příležitostí. V případě zájmu o akci se neváhejte na společnost Disemo obrátit.

Kontakt: Věra Rašková, ředitelka projektu Disemo Billionaire Fair, Disemo s.r.o., Sázavská 30, 120 00 Praha 2, www.disemo.eu.