Nabízíte ubytování pro rodiny s dětmi a nejste si jistí, kde s digitalizací začít? Co takhle dětskou chůvičkou, která je nyní pro hotely zdarma? Trh se pročistil a dává vám šanci chytit příležitost za správný konec.

Dětská chůvička pro rodiny s dětmi

Aplikace dětská chůvička Annie je praktickým příkladem toho, jak svým hostům nabídnout víc a zároveň si nelámat hlavu s technologií. Česká firma MasterApp ji pro hotely a ubytovací zařízení nabízí zdarma. “Chceme podpořit lokální hotelovou scénu, kterou pandemie zasáhla víc než náš IT sektor. Stačí se jen bezplatně zaregistrovat.” říká produktový manažer Frederik.

 

Aplikace dětská chůvička Annie

 

Snadno a rychle

Víme, že kolem ubytování je spousta práce. Řídit provoz, komunikovat s hosty a další činnosti, které řešíte dnes a denně. Mysleli jsme na to. Proto je práce s naší dětskou chůvičkou naprosto snadná. Ve čtyřech krocích si ji můžeme shrnout takto:

  1.     Uděláte si u nás bezplatnou registraci
  2.     Hosté si do svých telefonů stáhnou aplikaci
  3.     Dáte jim (například na letáčku) vygenerovaný QR kód, který jim poskytne prémiový účet
  4.     Máte spokojenější hosty, kteří víc utrácí

Aplikace dětská chůvička Annie

Vydělejte více

Díky chůvičce budou mít rodiče víc času pro sebe. To je příležitost jim nabídnout více. Ať už budou ve vašem wellness nebo u romantické večeře, budou mít více času utrácet. Navíc tento vzácný čas každý rodič ocení a tak se k vám budou hosté rádi vracet. To zní dobře, co říkáte? Nečekejte a bezplatně se registrujte už dnes.

Redakce Gastro&Hotel