Během Světového dne dětí, který se slaví 20. listopadu, se děti ve Vienna House poprvé představily v roli tajných kontrolorů. Všechny hotely ze skupiny tento den oslavily malými překvapeními pro nejmenší hosty.

Společnost Vienna Housesvěřila dětem manažerské funkce

V červnu svěřila společnost Vienna House dětem manažerské funkce. Nyní u příležitosti Světového dne dětí představuje akci „Děti v roli tajných kontrolorů“. Průkopníkem tohoto projektu je Francie s hotely Vienna House Dream Castle and Vienna House Magic Circus poblíž Disneyland® Paris. V roce 2018 pak budou kvalitu hotelů očima dětí kontrolovat všechny ratolesti ubytované v libovolném hotelu Vienna House –  v České republice, v Německu, Polsku, Rumunsku, Rusku i na Slovensku. Pomůže jim s tím nezbedný hotelový skřítek Joh.

Malí tajní kontroloři mohou prošmejdit celý hotel

S modrými maskami Joha, které si lze vyzvednout na recepci či stáhnout z hotelové stránky a vystřihnout, mohou malí tajní kontroloři prošmejdit celý hotel a pečlivě si vše zapisovat: Hodí se postele na pořádnou polštářovou bitvu? Dávají v hotelu na burgery dost kečupu a do palačinek hodně čokolády? Jsou chodby a schodiště vhodné pro dobrodružství a objevování? Neztrácí zaměstnanci hotelu úsměv, i když se děti ptají na všetečné dotazy? Dotazníky jsou vybírány na recepci a každý měsíc jsou vyhodnocovány. Navržená zlepšení jsou pak uváděna do praxe. Tajní kontroloři zůstávají v anonymitě. Ne každé dítě s modrou maskou k nim koneckonců musí patřit.

Při příležitosti Světového dne dětí otevřely uvedené dva francouzské hotely také výstavu s názvem Dětské úsměvy. Fotografie, které pořídila Sandie Dubois, jsou plné usmívajících se dětí a šťastných tvářiček. Tato francouzská fotografka míří objektiv na děti od okamžiku, kdy se jí narodil první potomek, a zachycuje jejich upřímné, nelíčené výrazy.

Vienna House Andel’s Cracow nabízí k oslavě Světového dne dětí hostům do 12 let přenocování a stravu zdarma. Ve Vienna House Easy Katowice si nejmenší hosté mohou upéci Johovu pizzu. Ve Vienna House Easy Günzburg objeví děti ve snídaňovém bufetu ovocná zvířátka. Překvapení pro děti mají v rukávu všechny další hotely – například dorty ve tvaru skřítka Joha jsou připraveny v České republice.

Hotelová skupina přátelská k dětem

Veškeré kampaně, podrobnosti a speciální nabídky dětského konceptu Vienna House jsou shrnuty na stránce www.viennahouse.com. Děti do tří let jsou ubytované ve Vienna House zdarma. Ve většině hotelů mohou malí hosté do 14 let přespat na přistýlce v pokoji rodičů za pouhých 20 eur nebo získat 50% slevu na vlastní pokoj včetně snídaně. Aby to rodiče měli na cestách snazší, nabízejí hotely rovněž postýlky s povlečením pro děti, hrací koutky, kočárky k zapůjčení, VIP přístup, nápady na hry a drobné dárky, které zaženou nudu. Hotely specializované na děti (Vienna House Dream Castle, Vienna House Magic Circus a Vienna House Easy Günzburg) nabízejí snídaňový bufet dětem na míru a všechny další hotely připravují zábavné dětské pokrmy, které rozhodně nezklamou. Hosté všech velikostí najdou na internetu či v mobilním concierge tipy na výlety a objevy v okolí. Skvělou zábavu nabízí dětem třeba Mořský svět v Praze či Disneyland® Paris.
Text i foto: ©Vienna House