Dárkové balení Bohemia Sekt Prestige je obalem roku 2013

autor: | Čvc 18, 2013 | Novinky z Gastronomie

Sada dárkových obalů pro nejoblíbenější a nejúspěšnější tuzemskou značku prémiových sektů – Bohemia Sekt Prestige zaujala porotce 19. ročníku české národní soutěže Obal roku

Sada získala ocenění Obal roku 2013 v kategorii nápoje. Autorem oceněného designu je agentura Fiala & Šebek Visual Communications, která má více než 19leté zkušenosti v oblasti obalového designu a strategie značky. Bohemia Sekt Prestige je prestižní řadou nejoblíbenější značky sektů v tuzemsku.

Sekty se v této řadě vyrábí tradiční metodou kvašením v lahvi, s dobou ležení minimálně 12 – 18 měsíců. Cuvée je sestaveno výhradně z vín pocházejících z vinařské oblasti Morava. Díky tomu vznikají pod značkou Bohemia Sekt Prestige elegantní a osobitá šumivá vína, ideální k jedinečným příležitostem, recepcím a netradičním společenským setkáním v moderním stylu. Bohemia Sekt Prestige pravidelně získává ta nejvyšší ocenění na prestižních tuzemských i mezinárodních soutěžích vín.

Dárkové balení Bohemia Sekt Prestige existuje ve třech barevných variantách, brut, rosé brut a demi sec. Barevnost vychází z designu etiket jednotlivých výrobků. Jednotícím prvkem celé řady je elegantní zlatá vlna vytvořená technologií studené ražby. Luxusní vzhled obalu je řešený speciálními efekty v rámci jednoho průchodu strojem. Dokonalou fixaci lahve uvnitř obalu umožňuje prodloužená klopa z kašírované vlnité lepenky.

„Ocenění odborné poroty nás velmi potěšilo, pozitivní ohlasy máme navíc i od našich zákazníků. V současné době pracujeme na čtvrté variantě – na dárkovém obalu pro náš nejnovější sekt této prémiové řady Bohemia Sekt Prestige Chardonnay,“ uvedl marketingový ředitel společnosti Bohemia Sekt Martin Fousek. Nový design vytvořila agentura Fiala & Šebek Visual Communications na přelomu roku 2011 a 2012.

V hlavní sezóně sektů, tedy ve čtvrtém ročním kvartálu, došlo ke zvýšení prodejů o 92 procent ve srovnání se stejným obdobím v roce 2011, kdy se používaly původní dárkové obaly.