CzechAdvisor – pracujte s Vašimi recenzemi

autor: | Srp 20, 2012 | Novinky z Gastronomie

V;současné době, kdy se hosté z;velké části orientují podle recenzí, se stávají; recenzní stránky velmi významným pomocníkem nejen pro hosty při výběru ubytovacího zařízení, ale také pro provozovatele ubytovacích zařízení.

Prostřednictvím stránek CzechAdvisor Vám umožníme jednoduchý způsob stahování recenzí. Interaktivní systém umožňuje hotelům, penzionům a kempům, aby si na své vlastní stránky umístili zdarma odkaz s;velmi jednoduchým formulářem, kde je budou zákazníci hodnotit. ;Získáte tak vlastní či stažené recenze týkající se vašeho zařízení na vlastní stránky, čímž zvednete jejich atraktivnost pro návštěvníky.
Poskytovatelům služeb zároveň umožňuje na připomínky hostů reagovat a snažit se aktivně je řešit. Hodnocením hostů na vlastních webových stránkách ubytovacích zařízení se zvyšuje počet rezervací, ;provedených přímo přes stránky každého zapojeného hotelu, penzionu nebo kempu.
„CzechAdvisor je dalším krokem ke;zvyšování kvality služeb. Je zároveň nástrojem pro lepší orientaci zákazníků. V;současné době, přesycené informacemi a nabídkami ubytování, není nic více vypovídajícího jako osobní zkušenosti hostů. Pro provozovatele služeb je pak důležité, že na našich stránkách budou mít možnost nejen získat názor hostů, ale také na něj reagovat, případně zabránit zneužití stránek, kdy ve snaze poškodit konkurenci, recenzi poskytuje osoba, která službu hotelu nikdy nevyužila.“; Václav Stárek – prezident AHR ČR
Více na webu www.czechadvisor.cz, www.ahrcr.cz, www.hotelstars.cz, máte-li zájem o informace přímo k;aplikaci a stahování recenzí, prosím kontaktujte jan.cepelka@czechadvisor.cz

;;