reklama

Czech Hotel Awards ̶ Hotel roku 2017

autor: | Dub 24, 2017 | Nezařazené | 0 komentářů

Galavečer s předáním cen Czech Hotel Awards  ̶  Hotel roku 2017 proběhl v úterý 28. března v divadle Le Royal v Praze. Zástupci hotelů, které se díky přízni svých spokojených klientů zařadily mezi nejoblíbenější, převzali ocenění Hotel roku 2017. Večerem provázeli Jan Smigmator, Heidi Janků a taneční soubor Pop Balet.

Absolutní vítězové

Absolutním vítězem v kategorii 3* hotelů se stal Hotel Otakar Praha, v kategorii 4* hotelů zvítězil Hotel Slovan Jeseník, v kategorii 5* hotelů získal absolutní vítězství Hotel Mandarin Oriental Prague. Nejoblíbenějším hotelem v kategorii Spa&Wellness se stal Hotel Berg z Libereckého kraje, v kategorii Congress se absolutním vítězem stal Hotel Medlov z kraje Vysočina.

Šestý ročník byl úspěšný

Záštitu šestého ročníku udílení cen Czech Hotel Awards poskytla agentura CzechTourism a Ministerstvo pro místní rozvoj. V pořadí již šestý ročník udílení cen Czech Hotel Awards se konal za významné podpory společnosti Slevomat, která v rámci galavečera uvedla také přednášky na téma hotelového marketingu. „Ještě jednou blahopřeji všem vítězným hotelům a pevně věřím, že je získané ocenění bude motivovat k další usilovné práci a přinese jim řadu nových spokojených klientů. Je nám ctí, že se společně s nimi podílíme na růstu kvality a naplňování potenciálu ubytovacích zařízení v České republice. Jsme rádi, že i šestý ročník udílení cen Czech Hotel Awards ukázal, že je naše poslání smysluplné,” sdělila ředitelka udílení cen Czech Hotel Awards Klára Hejnová.