Čtyřchodové BIO menu – zdravě a chutně v restauraci Pálffy Palác

autor: | Úno 20, 2012 | Novinky z Gastronomie

Chef de Cuisine oblíbené restaurace Pálffy Palác Martin Blažek je příznivcem zdravé, moderní kuchyně. Tomu odpovídají i menu, která spolu se svým týmem připravuje. Od 13. března do 1. dubna mohou hosté ochutnat kompletní BIO menu. Z;čerstvých surovin prvotřídní kvality ;- určitě lákavá nabídka pro skalní příznivce bio potravin i ty, kteří by konečně rádi ochutnali, oč lepší a přirozenější chuť mají jídla zhotovená s;respektem k;přírodě. Všechny suroviny (kromě zázvoru a koření) pocházejí z;Čech.

Speciální BIO menu v;restauraci Pálffy Palác zahrnuje čtyři chody: ;Bruschetta s kozím sýrem a konfitovanou cibulkou, Mrkvový krém se zázvorem, Vepřová panenka obalená v šalvěji a pepři podávaná na pyré z červené řepy s bramborovými penízky z bio farmy Sasov a Tvarohový nepečený dort. Cena za celé menu je 790 Kč.

Pálffy Palác, sídlící ve druhém patře barokního Pálffy Paláce na Malé Straně, patří k nejvyhledávanějším pražským gastronomickým adresám. Kulinářské zážitky koncentrované v;sezónním i stálém menu jsou tady dostupné všem příznivcům dobrého jídla a pití.

;