CPI HOTELS startuje lázeňský řetězec, čtyřhvězdičkový Spa & Kur hotel Harvey ve Františkových lázních vítá první hosty

autor: | Čvn 29, 2012 | Novinky z Gastronomie

Čtyřhvězdičkový Spa Kur Hotel Harvey ze skupiny CPI Hotels otevřel 15. května své brány prvním hostům. Decentní prostředí citlivě zrekonstruované neoklasické budovy v klidné lokalitě světově proslulých Františkových Lázní nabízí prvotřídní servis. Hosté se mohou těšit na komfortní pokoje, vynikající gastronomii, ale především na léčebné, spa a wellness programy pod vedením profesionálních terapeutů a lékařů, gastronomické zážitky a vše, co neodmyslitelně patří k;nezapomenutelným chvílím fyzické i duševní relaxace.

Spa Kur Hotel Harvey****vznikl rozsáhlou rekonstrukcí a dostavbou neoklasické budovy na samém okraji lázeňské zóny, v klidném a tichém prostředí u centrálního lesoparku, přitom jen pár kroků od lázeňského centra Františkových Lázní. Hotel nabízí kapacitu 46 dvoulůžkových pokojů, 8 jednolůžkových pokojů, 17 dvoulůžkových pokojů Superior a 4 apartmá s klimatizací.Moderní a plně vybavenépokoje jsou rozděleny na kuřácké a nekuřácké, v;nabídce je také možnost pokojů pro handicapované, s;kuchyňkou či balkonem. Všechny jsou pak vybaveny koupelnou s vanou či sprchou, WC, vysoušečem vlasů, žehlícím setem, SAT TV, minibarem, čajovým či kávovým setem, bezpečnostní schránkou a internetovým připojením Wi-Fi zdarma na pokojích i ve veřejných prostorách, restauraci a baru.

Spa Kur Hotel Harvey****nabídne vynikající gastronomii v;klimatizované restauraci s;kapacitou 150 míst. Samozřejmostí je široká nabídka specialit domácí, lokální i mezinárodní kuchyně. Na letní terase s;krásným výhledem do přilehlého lesoparku bude možné vychutnat si třeba sladké speciality, v;baru pak zase pestrou nabídku nápojů. Součástí hotelu jsou i dva stylové salonky s;kapacitou 55 a 12 míst.

SPA KUR HOTELS je nová značka, se kterou společnost CPI Hotels přichází na trh
v oblasti lázeňství. „Chceme vybudovat prvotřídní hotelový řetězec s;nadstandardními léčebnými a wellness procedurami. Především nás zajímá lokalita lázeňského trojúhelníku, tedy Františkovy Lázně, Karlovy Vary a Mariánské Lázně,“ řekl Jan Kratina, generální ředitel a předseda představenstva CPI Hotels, a.s. Pod novou značkou od ledna letošního roku funguje bývalý Fortuna lázeňský dům Praha ve Františkových Lázních, přejmenovaný na Spa Kur Hotel Praha. Nově otevřený čtyřhvězdičkový hotel Harvey, který spojí zkušenosti s;provozem lázeňského domu i luxusních hotelů, je tedy ve stejném lázeňském městě již druhým, tentokrát vysoce luxusním hotelem vznikajícího řetězce lázeňské značky Spa Kur Hotels. „Pokud jde o další expanzi, budeme posuzovat konkrétní nabídky a příležitosti na trhu. Můžeme nemovitosti vlastnit, být v nájmu nebo hotely vést na základě manažerské smlouvy pro jiné provozovatele,“ doplnil Jan Kratina.

Spa Kur Hotel Harvey**** nabízí unikátní příležitost k;wellness, relaxační a především léčebným pobytům s;pestrou paletou procedur. Samozřejmostí jsou také masáže, léčebné koupele, zábaly, fyzioterapie a mnohé další nadstandardní procedury. Vedle vyhledávaných léčebných procedur pod vedením profesionálních terapeutů a lékařů čekají na hosty moderní, kompletně vybavené balneo provozy, wellness a fitness centrum s velkým bazénem, vířivkou, masážními tryskami, saunou a párou. „Přímo v;budově hotelu se nachází minerální pramen Glauber I., který je využíván k;léčebným koupelím a pitným kúrám. Poskytujeme prvotřídní servis, spa a;wellness programy, gastronomické zážitky a vše, co neodmyslitelně patří k nezapomenutelným chvílím fyzické a duševní relaxace,“ uvedla Soňa Forstová, ředitelka Spa Kur Hotel Harvey.

Františkovy Lázně pulzují neopakovatelnou atmosférou. Malebná architektura, upravené parky a kolonády, 22 minerálních pramenů, stejně tak jako široká nabídka kulturních a sportovních příležitostí, jsou zárukou toho, že si hosté v;těchto světově proslulých lázních vychutnají každý okamžik. Františkovy Lázně a jejich blízké okolí nabízí vynikající podmínky také pro milovníky golfu. V samotném městě či jeho blízkém okolí se nachází řada golfových rezortů. Mezi nejznámější z nich patří Golf Resort Františkovy Lázně – Hazlov s 18 jamkovým hřištěm, Golf Club Kynžvart, Golf Club Mariánské Lázně, Golf Club Karlovy Vary, Golf Club Luby, Golf Club Sokolov či Golf Club Stifland.

; ; ; ; ;;;