Certifikace pokračují

V současné době má platnou certifikaci sedmdesát restaurací po celé České republice. Žádosti o certifikaci stále přicházejí, a to od nových, dosud necertifikovaných restaurací i od těch, kteří si svou certifikaci obnovují. Přivítali bychom ale určitě více certifikovaných restaurací z Jihočeského kraje, z Plzně, Karlových Varů i Mariánských Lázní. Veškeré informace naleznete na www.czechspecials.cz.

Certifikát obdržely první cukrárny

Velmi nás těší zájem cukráren a kaváren o certifikaci Czech Specials. První certifikovanou cukrárnou je cukrárna Buchalovi z Prahy 9, dalším držitelem certifikátu je Kafírna Smýkalova káva z Valašské Polanky, cukrárna Šarlotka z Českých Velenic, cukrárna Na Nádvoří z Prahy 1 a Cukrárna  Železnice u Jičína. Možnost certifikovat se mají i hotelové cukrárny a restaurace nabízející vlastní české cukrářské výrobky. Podmínky certifikace a elektronickou žádost najdete na www.czechspecials.cz/certifikace.

Marketingová podpora

Certifikované restaurace propagujeme doma i v zahraničí na facebookových a webových stránkách projektu a na stránkách kudyznudy.cz a visitczechrepublic.com. Pozvánky do certifikovaných restaurací i rozhovory se šéfkuchaři certifikovaných restaurací najdete na stránkách novin a časopisů, kde propagujeme i českou kuchyni. Potřebujeme však od našich certifikovaných restaurací informace o tom, co připravují za  gastronomické akce nebo jaká zajímavá jídla mají v nabídce. Dejte nám o sobě vědět! Kontakt: projekty@akc.cz

Czech Specials bude i na BidFood Expo

V rámci akce BidFood Expo konané ve dnech 25.–27. května 2022 v PVA Letňany proběhnou i soutěže Kuchař roku, Cukrář roku a Gastro Junior. Czech Specials se zde bude nejen prezentovat, ale i udělovat ceny těm, kteří dobře vaří českou kuchyni.

Snížená cena certifikace prodloužena

Až do 30. června 2022 platí snížená cena za certifikaci Czech Specials. Certifikát má platnost tři roky a jeho cena je v současné době 750 Kč + DPH. Podmínky pro certifikaci a elektronickou žádost o certifikaci naleznou zájemci na www.czechspecials.cz/certifikace.