Co je nedůležitějším aktivem hotelu? Disemo zná odpověď.

autor: | Bře 20, 2013 | Novinky z Gastronomie

Klíčem k úspěchu hotelu je nábytek. Hotelový nábytek podporuje značku, naznačuje úroveň služeb a přináší hodnotu za cenu, kterou host platí. Právě na nábytku může hotel skvěle prezentovat, co dokáže nabídnout.

Hotelový nábytek je indikátorem celkové kvality a komfortu hotelu. Určuje první dojem hosta. Je to největší komponent interiérového designu a dá se předpokládat, že jeho správný výběr posílí loajalitu hostů. Host, který se u vás nebude cítit dobře, si s největší pravděpodobností na svůj „pocit“ nepostěžuje – takový host se k vám už ale nevrátí. I odborníci se shodují, že trendy v hotelovém designu určují hosté. Je to jednoznačný diktát, který však doplňuje také móda a nutnost splnit jisté výkonnostní standardy (http://www.disemo.cz/sub-hotelove-interiery) odpovídající náročnému hotelovému provozu.

Vybavení hotelu nábytkem je tedy zdánlivě komplikovaný úkol. Má však jednoduché řešení – výběr správného partnera. Někoho, kdo má s realizacemi hotelových interiérů zkušenosti, kdo má smysl pro nadčasovost koncepce, spolupracuje s renomovanými výrobci, postará se o váš projekt od návrhu po realizaci. Není jich na našem trhu moc, ale jsou tu – jedním z nich je například společnost Disemo (www.disemo.cz).

Disemo spolupracuje s výrobci italského nábytku, kteří do každého projektu přinášejí kvalitu a zkušenosti podložené dlouholetou tradicí výroby. Můžete se rozhodnout pro osvědčenou klasiku, nebo si nechat na míru navrhnout a vyrobit nábytek unikátní. Zohlednění přání klientů, okolního prostředí a kontextu hotelu je samozřejmostí. Podívejte se, jak například vypadají interiéry hotelů Carlsbad Plaza a Felix Zawojski v Karlových Varech nebo apartmánu pro Golf Resort Karlovy Vary (http://www.disemo.cz/reference), zařizované pod taktovkou Disemo s.r.o.

Kontakt: Disemo, Sázavská 30, 120 00 Praha 2, www.disemo.cz