Na pozici ředitelky Clarion Hotelu Špindlerův Mlýn byla jmenována Radka Řeháková. Postoupila tak v;rámci struktury hotelového operátora CPI Hotels z;vysočanského Clarionu v;Praze, kde působila téměř dva roky, nejprve na pozici Front Office Assistant, později Rooms Division Manager.

Radka Řeháková je absolventkou Vysoké školy hotelové v;Opavě a studijního programu oboru hotelnictví ve švýcarském Thunu. Pracovní zkušenosti s;hotelovým provozem sbírá postupně od roku 2005. Svoji kariéru zahájila coby recepční, pozice FB Manager a později Operation Manager zastávala v;pražském hotelu Maxmilián. V;říjnu 2010 začala pracovat ve službách hotelové skupiny CPI Hotels, která kromě exkluzivního zastoupení čtyřhvězdičkových hotelů Clarion provozuje například pětihvězdičkový Buddha-Bar Hotel Prague či lázeňské hotely pod zbrusu novou značkou Spa Kur Hotels. Radka hovoří plynule německy, anglicky a domluví se také španělsky. Mezi její záliby patří cestování, gastronomie, sport a móda.

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn**** se nachází v;atraktivní lokalitě nejznámějšího horského resortu v;České republice, kde poskytuje ideální zázemí pro rodinnou dovolenou, neopakovatelnou atmosféru wellness centra, širokou paletu relaxačních procedur pod dohledem odborníků i jedinou kryosaunu v;Krkonoších pro regeneraci mrazem. U nás stačí sundat lyže, sejít do moderního wellness centra a nechat se hýčkat v elegantním prostředí čtyřhvězdičkového hotelu. O gastronomické zážitky se stará labužnická kuchyně restaurace Benada, excelentní ubytovací a hotelové služby pak garantuje čtyřhvězdičkový standard hotelového řetězce Clarion Hotels. Hlavními přednostmi jsou téměř nekonečné možnosti pro chvíle plné relaxace, pohody, sportu a aktivního odpočinku. Přidanou hodnotou je vynikající dostupnost na hlavním tahu z Prahy a dostatek parkovacích ploch pro automobily i autobusy přímo u hotelu. Clarion Hotel Špindlerův Mlýn**** uspokojí i ty nejnáročnější hosty.

Redakce Gastro&Hotel