ČISTOTA NA KTEROU JE SPOLEH

autor: | Zář 29, 2020 | Rubriky | 0 komentářů

Společnost Ecolab poskytuje zdarma svým HoReCa zákazníkům edukativní a školící materiál týkající se situace COVID-19. Jedná se o vizuální systém značení “Čistota, na kterou je spoleh“, usnadňující hostům výběr hotelu nebo restaurace, který splňuje nejvyšší profesionální hygienické a sanitační postupy.

Vizuální systém zahrnuje visačky na dveře, samolepky na okna, letáky s informacemi o našem partnerství a použití výrobků pro profesionální úklid společnosti Ecolab. Spotřebitelé se tak mohou dozvědět veškeré informaci o hygienických postupech používaných v daném zařízení k zajištění maximální bezpečnosti hostů. Díky povědomí o profesionálních metodách sanitace a viditelné přítomnosti uznávané značky, jsou hosté ochotnější využívat nabídku hotelů nebo restaurací.

Zákazníci a zaměstnanci se musí cítit bezpečně v každém ubytovacím či stravovacím zařízení a být ujištěni o komplexním systému sanitace a hygieny dle nejvyšších standardů daného zařízení.

Od počátku pandemie pracujeme na zvyšování povědomí, jak předejít šíření infekce viru SARS-CoV-2. Podporujeme firmy a instituce při zajišťování bezpečného pracovního prostředí a zavádění nezbytných hygienických a sanitačních opatření.  Jsme přesvědčeni, že materiály vytvořené našim týmem odborníků usnadní hotelům a restauracím splnit veškeré požadavky na jejich bezpečný provoz v tomto náročném období.

Veškeré materiály jsou k dispozici na webové stránce https://ecolab.com/coronavirus. Další informace o společnosti Ecolab naleznete na https://cs-cz.ecolab.com/.