[et_pb_section fb_built=“1″ admin_label=“section“ _builder_version=“3.22″][et_pb_row admin_label=“row“ _builder_version=“3.25″ background_size=“initial“ background_position=“top_left“ background_repeat=“repeat“][et_pb_column type=“4_4″ _builder_version=“3.25″ custom_padding=“|||“ custom_padding__hover=“|||“][et_pb_text admin_label=“Text“ _builder_version=“4.4.0″ background_size=“initial“ background_position=“top_left“ background_repeat=“repeat“ hover_enabled=“0″]

Společnost Ecolab poskytuje zdarma svým HoReCa zákazníkům edukativní a školící materiál týkající se situace COVID-19. Jedná se o vizuální systém značení „Čistota, na kterou je spoleh“, usnadňující hostům výběr hotelu nebo restaurace, který splňuje nejvyšší profesionální hygienické a sanitační postupy.

Vizuální systém zahrnuje visačky na dveře, samolepky na okna, letáky s informacemi o našem partnerství a použití výrobků pro profesionální úklid společnosti Ecolab. Spotřebitelé se tak mohou dozvědět veškeré informaci o hygienických postupech používaných v daném zařízení k zajištění maximální bezpečnosti hostů. Díky povědomí o profesionálních metodách sanitace a viditelné přítomnosti uznávané značky, jsou hosté ochotnější využívat nabídku hotelů nebo restaurací.

Zákazníci a zaměstnanci se musí cítit bezpečně v každém ubytovacím či stravovacím zařízení a být ujištěni o komplexním systému sanitace a hygieny dle nejvyšších standardů daného zařízení.

Od počátku pandemie pracujeme na zvyšování povědomí, jak předejít šíření infekce viru SARS-CoV-2. Podporujeme firmy a instituce při zajišťování bezpečného pracovního prostředí a zavádění nezbytných hygienických a sanitačních opatření.  Jsme přesvědčeni, že materiály vytvořené našim týmem odborníků usnadní hotelům a restauracím splnit veškeré požadavky na jejich bezpečný provoz v tomto náročném období.

Veškeré materiály jsou k dispozici na webové stránce https://ecolab.com/coronavirus. Další informace o společnosti Ecolab naleznete na https://cs-cz.ecolab.com/.

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Redakce Gastro&Hotel