S těmi pravými přáteli je to jednoduše pohoda. Nekonečné rozhovory, zábava a nezapomenutelné chvíle.

A nikdy nechybí dobré jídlo, protože právě to spojuje lidi dohromady. Nezáleží na tom, jestli spolu vaříte tematické menu nebo jen něco společně křoupete u filmu, pečené bramborové hranolky jsou přesně tou dobrotou, kterou bez námahy připravíte pro malé i větší posezení a chutnají přímo božsky. McCain hranolky Fri’Style ve tvaru U jsou ideální na servírování k omáčkám a dipům, protože je můžete použít jako jedlou lžičku. Extra dlouhé a tenké hranolky Golden Longs ocení gurmáni a požitkáři a nové široké steakové hranolky Steakhouse Frites si vychutnají všichni ti, kteří rádi zkoušejí nové chutě.  Více na www.mccain.cz.

 

Hranolky Fri’Style k omáčkám a dipům

Oblíbené McCain hranolky Fri’Style jsou dokonalým party jídlem anebo pochoutkou pro návštěvu. Svým netypickým tvarem U vzbudí zvědavost, která je vzápětí doplněná gurmánským zážitkem v podobě měkkého bramborového středu a křupavých okrajů. Hranolky Fri’Style můžete použít jako jedlou lžičku k různým omáčkám a nabrat si přesně takové množství, na jaké máte právě chuť. Bourají jakékoliv pravidla stolování, protože je můžete jíst rukama a ochutnávat tak připravené omáčky a dipy přímo z misky. Ideální pro neformální pohodovou zábavu s přáteli.

Náš tip na přípravu: Hranolky Fri‘Style vysypte rovnoměrně na plech a bez přidání oleje pečte v troubě podle návodu na obalu. Mezitím si můžete připravit jednoduché omáčky a dipy podle receptových inspirací na www.mccain.cz.

Fri‘Style od McCain: 49,90 Kč / 600 g

 

Extra dlouhé a štíhlé hranolky Golden Longs

Chystáte posezení pro přátele? Hranolky Golden Longs zaujmu nejen typickou vůní a skvělou bramborovou chutí. Extra dlouhé, štíhlé a křupavé hranolky se dají naservírovat na mnoho způsobů a vždy budou vypadat a chutnat skvěle. Jsou výborné nejen jako příloha k hlavnímu jídlu, ale také jako finger food s různými dobrotami. S hranolkami Golden Longs okouzlíte i náročné gurmány.

Doporučená příprava: Hranolky Golden Longs vysypte rovnoměrně na plech a bez přidání oleje pečte v troubě podle návodu na obalu.

Golden Longs od McCain: 69,90 Kč / 750 g

 

Nové široké hranolky Steakhouse Frites

K trendovým aktivitám trávení společného času s přáteli se s oblibou řadí i společné vaření a příprava různých chutných novinek a dobrot z celého světa. Připravte přátelům společný zážitek a objevte široké steakové hranolky Steakhouse Frites od McCain! Extra křupavé na povrchu a plná bramborová chuť uvnitř okouzlí každého ochutnávače. Ať k nim připravíte šťavnatý steak, italský zeleninový salát nebo různé dobroty ve stylu španělských tapas, vždy budou chutnat výborně.

Doporučená příprava: Hranolky Golden Longs vysypte rovnoměrně na plech a bez přidání oleje pečte v troubě podle návodu na obalu.

Steakhouse Frites od McCain: 69,90 Kč / 650 g

Redakce Gastro&Hotel