Prémiová značka champagne Piper-Heidsieck přichází nově s perfektně vyváženým Essentiel Blanc de Blanc. Elegantní ovocná odrůda Chardonnay představuje to nejlepší z terroiru Piper-Heidsieck. Toto výjimečně svěží víno potěší i opravdu náročné milovníky champagne.

Vychutnejte si francouzskou eleganci přenesenou do lahve dokonalého suchého champagne Piper-Heidsieck Essentiel Blanc de Blanc. Toto stoprocentní Chardonnay s 35% obsahem hroznů, které ležely na kalech po dobu 36 měsíců, získalo specifickou vůni po citronové kůře, která vytváří typickou svěžest tohoto vína a kterou doprovází také buket briošek. Essentiel Blanc de Blanc se vyznačuje také výraznou mineralitou, která podtrhuje jeho svěží lehkou chuť. Kromě toho v chuti zachytíte i rozinky, mirabelky či hrušky. Toto temperamentní svěží víno ztělesňuje to nejlepší z terroiru vinařství Piper-Heidsieck i díky velmi plné chuti. Můžete si ho vychutnat v kombinaci s mořskými plody a rybami, ale perfektně poslouží i jako aperitiv.

Francouzskou eleganci Piper-Heidsieck Essentiel Blanc de Blanc zakoupíte v dárkovém balení na stránkách www.1er.cz za 1495 Kč.