53. ročník kongresu ERA-EDTA se uskuteční v termínu od 21. do 24. května 2016 v prostorách vídeňského Austria Center. Pořádat jej bude mezinárodní Asociace ERA-EDTA, a to pro všechny profesionály, kteří se ve své práci zabývají problematikou klinické nefrologie, dialýzy či transplantace ledvin.

Česká společnost C-IN bude již podruhé působit jako lokální partner kongresu, a ujme se tak například služeb jako je podpora delegátů při obstarání víz, transferu delegátů, zajištění podpůrného personálu společenského programu, stejně jako služeb a managementu místních hotelů.

Role prezidenta vídeňského kongresu se ujme prof. Dr. Gert Mayer. Ten je mimo jiné vedoucím katedry interní medicíny rakouské Lékařské univerzity Innsbruck a věnuje se nefrologii a problematice hypertenze. Další informace o 53. kongresu ERA-EDTA naleznete na webové stránce www.era-edta2016.org.

Kongres ERA-EDTA také v Praze

C-IN se podílel na organizaci kongresu ERA-EDTA již v roce 2011, kdy se ujal služeb v Kongresovém centru Praha. Pražského 48. ročníku kongresu se zúčastnilo více jak 10 tisíc delegátů z celého světa, kteří se tak měli příležitost podělit o své zkušenosti a získat nové kontakty na poli inovativní medicíny či klinické nefrologie.

“Velice nás těší pozitivní hodnocení práce našeho týmu od klíčových představitelů 48. kongresu ERA-EDTA,“ říká Petra Kamenská, projektová manažerka C-IN, a dodává: „Kongresu se zúčastnilo 10 660 delegátů. Šlo tedy o největší kongres, který se doposud v České republice konal.”

Program kongresu byl rozdělen do sedmi paralelních, tematicky organizovaných sekcí celkem s více než 60 symposii. Součástí programu byly také tři plenární přednášky, dvě sekce věnované prezentaci výsledků nových klinických studií, prezentace pracovních skupin ERA-EDTA. Kongresu předcházelo osm kursů kontinuálního vzdělávání a do programu bylo zařazeno také 17 firemních symposií.

O C-IN

C-IN patří na špičku v oboru konferenčního a asociačního managementu a organizace firemních akcí v České republice. Společnost s úspěchem uspořádala již více než 550 projektů pro instituce, organizace, společnosti a akademický sektor. V řadě případů se přitom jednalo o opakovanou spolupráci. C-IN mimo jiné působí také jako sekretariát pro několik evropských asociací. Znalosti a rozsah služeb poskytovaných C-IN jsou klíčové pro každého z našich klientů, a to již od roku 2002. Více informací na www.c-in.eu.

O ERA/EDTA

Evropská renální asociace – Evropská dialyzační a transplantační asociace (ERA-EDTA) patří mezi nejrychleji rostoucí lékařské asociace. Jejím cílem je podporovat a informovat o pokrocích dosažených na poli klinické nefrologie, dialýzy, transplantací ledvin a v souvisejících oborech. Asociace v tuto chvíli sdružuje na 6,4 tisíce členů. Více informací na www.era-edta.org.

Redakce Gastro&Hotel