Myšlenka dokonalé konstrukce a kvalitního obsahu nadchla už nejednoho strávníka, přesto se hamburger stal terčem opovržení výživových poradců. Rádi bychom dokázali, že v dnešní době už hamburger nemusí být hřích, ale naopak skvělá pochoutka. Hamburger z rukou profesionálů představuje dokonalou kombinaci čerstvé křupavé housky, kvalitního masa z produkce prověřených dodavatelů a souhru domácích omáček k celkovému doladění chutí.

Restaurace Burger Bar se zahrádkou, sídlící na Praze 6, je jedna z nejlépe hodnocených burger restaurací v Praze. V Burger Baru si můžete vybrat ze sedmi druhů burgerů, které Vám dodáme v domácích křupavých houskách, s rozmanitými omáčkami a majonézami naší vlastní výroby. V Burger Baru myslíme také na speciální stravovací požadavky zákazníků, a proto není výjimkou ani burger vegetariánský nebo bezlepkový burger.

DOMÁCÍ BURGERY PRAHA

Stylová restaurace disponuje prostory, které jsou vhodné pro pořádání rodinných oslav i pracovních setkání. Kromě široké nabídky domácích burgerů zde najdete každý týden nové speciální menu, a to vše pouze z těch nejkvalitnějších surovin. Nahlédněte do aktuální nabídky a přijďte ochutnat prvotřídní hamburgery nebo si v rámci pracovního oběda přijďte pochutnat na sezónních specialitách od šéfkuchaře Ondřeje Vykusy.

Restaurace Burger Bar respektuje individualitu chutí, naslouchá svým zákazníkům a jejich požadavkům. V nabídce můžete najít hamburgery netradičních ingrediencí, přesto chuťově naprosto vyvážené. Burger bar se nachází v Praze 6 a nabízí příjemné posezení ve stylovém prostředí, v příjemném zákoutí restaurační zahrádky, kde je v létě možné pořádat soukromé grilování. Šéfkuchař Ondřej Vykusa obohacuje kuchyni Burger Baru o své zkušenosti z dlouhého pobytu na Kajmanských ostrovech, kde vařil pro místní vyhlášenou restauraci a později pro samotného guvernéra Kajmanských ostrovů.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA BURGER BAR PRAHA

Burger Bar naslouchá přání svých zákazníků, a proto každého půl roku přetváří menu. Prohlédněte si aktuální nabídku, kde mezi burgery můžete najít takové speciality jako je rybí nebo kuřecí burger.

Burger Bar je také restaurace s více druhy piva a v nabídce dokonce figuruje bezlepkové pivo. Součástí restaurace je bowlingové centrum, kde lze uspořádat soukromou oslavu. Oslavy a soukromé akce lze také uspořádat v jednom z několika separátních salónků.

Získejte voucher na 1 hod. bowlingu/ dráha ZDARMA

Pošlete na e-mail: info@dolcevilla.cz + heslo BOWLING a svou adresu a my vám zašleme voucher.

Speciality Burger Baru Praha rozhodně stojí zato ochutnat. Přijďte mezi nás a vyzkoušejte nejlepší hamburgery v Praze.

Těšíme se na Vás. Burger Bar a šéfkuchař Ondřej Vykusa.

Kontakt:

Dolce Villa Hotel

Nebušická 93

164 00 Praha 6 – Nebušice

Zdroj: protext.cz