BUDDHA-BAR HOTEL PRAGUE SE UMÍSTIL V TOP 10 NEJROMANTIČTĚJŠÍCH HOTELŮ SVĚTA!

autor: | Úno 16, 2012 | Novinky z Gastronomie

Buddha-Bar Hotel Prague se na stránkách Reader´s Digest umístil v TOP 10 nejromantičtějších hotelů světa! Vstoupil tak do společnosti luxusních hotelů v Paříži, Benátkách či New Yorku. Prestižní kanadský magazín sestavil žebříček při příležitosti blížícího se dne sv. Valentýna.

„Máme radost, že si kvality a unikátností našeho hotelu všímají i v dalekém zámoří. Tento úspěch jen upevňuje velké odhodlání a snahu poskytovat hotelovým hostům luxusní služby na mimořádně vysoké úrovni,“ řekla Veronika Fajčíková, ředitelka Buddha-Bar Hotelu Prague. O atraktivitě hotelu svědčí také to, že je vyhledávaný mezi českými i zahraničními celebritami. V loňském roce v Buddha-Bar Hotelu Prague bydleli například světoznámé modelky Tereza Maxová, Hana Soukupová či Pavlína Pořízková, ze zahraničních hostů jmenujme alespoň slavného fotografa Davida LaChapella.

Reader’s Digest, který žebříček nejromantičtějších hotelů sestavil, je původem americký časopis, má za sebou již devadesát let svého působení a je dobře známým po celém světě. Těžko bychom hledali romantičtějšího místa, než je Praha, a tak není divu, že pozornost vzbudil právě Buddha-Bar Hotel Prague, který poskytuje ubytování v 36 luxusních pokojích a 3 apartmá přímo v živoucím srdci české metropole jen pár kroků od Staroměstského náměstí. Navíc je vůbec prvním z nově vzniklého řetězce Buddha-Bar Hotels Resorts inspirovaným legendární značkou Buddha-Bar.