Kdo by neznal pramenitou vodu Bonaqua v ekologickém obalu PlantBottle®, který je až z 30 % vyrobený z rostlin, navíc zcela recyklovatelný. Společnost Coca-Cola, která už od roku 2009 stojí v čele vývoje ekologicky šetrné plastové lahve, jde však ještě dál a láhev PlantBottle tak získává nový tvar TWIST

Lahve PlantBottle mají stejné vlastnosti jako běžné PET lahve, lze je i stejným způsobem recyklovat. Rozdíl je v použitém materiálu – lahve obsahují až 30 % obnovitelného materiálu vyrobeného z rostlin. Mají tak menší ekologický dopad na planetu a její vzácné zdroje.

Nyní přináší další novinku, jednodušší a moderní tvar TWIST, který umožňuje ještě více stlačit lahev a zmenšit tak plastový odpad o téměř polovinu. „Ohleduplnost k přírodě, kterou Bonaqua podporuje prostřednictvím používání ekologické lahve PlantBottle a dnes i s funkcí TWIST, je základní premisou značky Bonaqua. Chceme se stát lídrem v oblasti ekologie a recyklace, a to nejen v České republice. Díky inovaci TWIST se opět posouváme o krůček blíž k našemu cíli,“ uvedl Jan Kopřiva, brand manažer značky Bonaqua. Bonaqua nabídkou ekologických lahví umožňuje českým spotřebitelům být aktivními v oblasti ochrany životního prostředí. Nová láhev TWIST usnadňuje třídění odpadu, umožňuje jednodušší manipulaci a až o 50 % menší objem odpadu.

Značka Bonaqua se stará nejen o životní prostředí a komfort svých zákazníků, ale také o jejich zdraví. Díky nízkému obsahu sodíku je Bonaqua vhodná pro každého bez ohledu na věk. Navíc její ochucené varianty neobsahují žádné konzervanty, takže nejen příjemně osvěží, ale dodá tělu potřebné minerály a nezatěžuje jej chemickými látkami.

Bonaqua je dostupná v následujících variantách: přírodní pramenitá voda Bonaqua neperlivá a jemně perlivá (0,5l PET & 1,5l PET & 250ml RGB), přírodní pramenitá voda Bonaqua perlivá (1,5l PET & 250ml RGB), ochucená voda Bonaqua citron & limetka, červený pomeranč, jahoda & rebarbora (0,5l PET a 1,5l PET), hruška & meduňka, angrešt & černý rybíz (1,5l PET).