BOHEMIA SEKT zve na festival

autor: | Kvě 28, 2012 | Novinky z Gastronomie

Známé české kapely zahrají v sobotu 2. června na Bohemia Sekt Music Festu ve Starém Plzenci. Letní počasí, lahodné sekty a vína, zajímavé koktejly a kvalitní hudba jsou dostatečným důvodem k návštěvě Starého Plzence o prvním červnovém víkendu. V sobotu 2. června rozehrají své nástroje české známé i dosud málo známé kapely na Bohemia Sekt Music Festu a letní atmosféru doplní speciality špičkových restaurací. Letošní ročník festivalu je součástí oslav 70 let od zahájení výroby sektů ve Starém Plzenci.

Ve 13 hodin nastoupí skupina The Pentils, která spolu hraje necelý rok a vznikla ze školní kapely bílovického gymnázia, přičemž tři z;jejích čtyř členů jsou sourozenci. Představí vlastní skladby, převážně v poprockovém duchu. Se swingovou notou přichází zpěvák Petr Beneš Jeepers Creepers, ale do jeho repertoáru patří i řízný jazz a další žánry. Současné složení čtveřice se vykrystalizovalo v roce 2011. V klidu vás nenechá ani Magnum Jazz Bigband, kde hráči na trombon, trubky, saxofon nebo baskytaru vytvářejí swing, moderní jazz a funk. Poetiku lásky, pocitů či letmých dotyků vystihuje ve svých písních Marek Ztracený (Objev roku 2008 na Českém slavíku). Rusovláska Debbi vás uhrane svým smíchem, energií a hitem Touch the Sun. Ve Starém Plzenci nesmí samozřejmě chybět plzeňská skupina Mandrage a jako vrchol večera Chinaski s kytaristou Michalem Malátným.

Kromě kvalitní hudby se návštěvníci mohou těšit na unikátní nabídku sektů, vín a skvělých koktejlů. Během festivalu mohou zájemci využít jedinečné možnosti exkurze do provozu společnosti BOHEMIA SEKT a k dispozici budou i stánky s;prezentací vybraných restaurací. Lahůdky budou nabízet provozovny Golden Fish Hotel Apartments, Purkmistr – Pivovarský dvůr Plzeň a přímo ze Starého Plzence pak můžete ochutnat dobroty od Bohemia Sekt Restaurantu.

Vstupenky koupíte na místě za 120 Kč nebo v předprodeji za 100 Kč a to v Informačním centru města Plzně (nám. Republiky 41) nebo v prodejně společnosti BOHEMIA SEKT (Smetanova 220, Starý Plzenec). Shrnutí: Bohemia Sekt Music Fest, 2. 6, 12:30 – 22:00, Smetanova 220, Starý Plzenec, ;

www.bohemiasekt.cz/musicfest/