Bezlaktózové novinky SPAR free from

autor: | Říj 3, 2012 | Novinky z Gastronomie

Vychutnejte si tvaroh a šlehačku bez laktózy

Pokud patříte k;lidem, kteří kvůli svému stravovacímu omezení nemohou nakupovat konvenční potraviny, máte od 15. září 2012 zase o;něco širší výběr. Privátní značka SPAR free from rozšířila své portfolio o;měkký tvaroh a smetanu ke šlehání, jež ocení především lidé s;nesnášenlivostí laktózy. Mléčné produkty SPAR free from eliminují tuto intolerantní látku, ale zároveň obsahují všechny nezbytné živiny a;navíc výtečně chutnají.

„Značka SPAR free from nabízí potraviny pro osoby se speciálním potravinovým omezením, jako je například intolerance laktózy nebo bezlepková dieta,“ uvádí Martin Ditmar, generální ředitel společnosti SPAR ČOS. „Chápeme, že i lidé, kteří nemohou konzumovat běžné potraviny, si chtějí pochutnat na opravdu dobrém jídle. Právě proto se snažíme řadu SPAR free from pravidelně inovovat a rozšiřovat. Naši zákazníci si tak nově mohou dopřát i tvaroh a šlehačku bez laktózy,“ dodává Martin Ditmar.

SPAR free from smetana ke šlehání

Je výtečná jako nadýchaná pochoutka na dezertech nebo do kávy. Použít ji můžete při pečení a své využití najde v;kuchyni také jako součást nejrůznějších omáček nebo moučníků. Obsahuje 36 % tuku a zakoupit ji můžete v;hypermarketech Interspar za MOC 23,90 Kč (250 ml).

SPAR free from nízkotučný měkký tvaroh

SPAR free fromtvaroh, vyrobený z;lahodného mléka, je vhodný pro teplou i;studenou kuchyni. Je skvělým základem pomazánek a;nepostradatelnou ingrediencí pro pečení výborných moučníků. Vyzkoušejte lehký koláč s;tvarohem a ovocem, podle našeho receptu, který neobsahuje lepek ani laktózu a je tedy vhodný pro osoby s;bezlepkovou dietou a intolerancí laktózy.

;;