Piazzetta hotelu Four Seasons neusíná ani s poklesem teplot a představuje svoji zimní tvář. V místě, které ještě před pár měsíci nabízelo italskou letní klasiku a tradiční gelato, teď na své návštěvníky čeká pohádková vánoční terasa s food truckem. 

Piazettu s dechberoucím výhledem na Pražský hrad nyní provoní svařené víno, horká čokoláda, ale i ohniště na opékání marshmallow. Rozmanitou sváteční nabídku podávanou přímo z food trucku si budou moci vychutnat hoteloví hosté i lidé, kteří pouze procházejí kolem. Piazzeta Four Seasons je totiž přístupná i z nábřeží Vltavy a bude mít otevřeno každé odpoledne od 11. prosince až do 5. ledna příštího roku, a to od 13:00 až do 20:00 večer.

Zatímco v létě se Piazzeta pyšnila bylinkami a čerstvými středomořskými pokrmy, teď jí vládnou nejen hřejivé nápoje, ale i mezinárodní pokrmy typické pro dané období: raclette toast, pinza (speciální typ pizzy), variace klobásek, sýry a uzeniny, sladké i ostřejší palačinky, ale i guláš. Ochutnat tu návštěvníci mohou také klasické italské bombardino či cider.

Piazzettu je možné navštívit kdykoliv během otevírací doby, bez předchozí rezervace. Návštěvníci budou mít tentokrát možnost si vzít občerstvení z food trucku i sebou, a pokračovat tak nerušeně ve svých toulkách po Praze.