Becherovka Lemond má novou Art.edici lahví od mladých designérů

autor: | Lis 23, 2012 | Novinky z Gastronomie

Becherovka Lemond představila novou Art.edici. Originální design dvou půllitrových lahví uvede na trh v limitované edici v průběhu listopadu. Autorkou lahve pro holky je studentka 3D designu a vizuální tvorby Barbora Balgová. Lahev pro kluky navrhl grafický designér Eugen Finkei.Lemond tak pokračuje ve spolupráci s mladými a talentovanými lidmi. Art.edici si lidé poprvé prohlédli na párty v Belushi’s baru.

Design lahve od studentky 3D designu je inspirovaný samotnou značkou Lemond. „Je to svět přátel, zábavy a párty. Na lahvi jsem zobrazila komiksový příběh jednoho večera a jedné dívky,“ říká Barbora Balgová. Na designu druhé lahve je k vidění mimozemský industriální objekt. „Chtěl jsem, aby obsahoval surrealistické prvky inspirované mým oblíbeným výtvarným stylem,“ říká Eugen Finkei.

Becherovka Lemond svou Art.edicí pokračuje v úspěšné spolupráci s mladými lidmi. „S mladými autory z různých oborů realizujeme projekty již několik let. Ti přináší značce Lemond jedinečné a originální nápady. Od nás dostanou příležitost, která se jim v dalším profesním životě může hodit,“ říká manažer značky Becherovka Lemond Jozef Tomečko.

Becherovka Lemond oficiálně představila svou Art.edici na párty v pražském klubu Belushi’s, který se nachází v budově hotelu Mosaic House. Na párty zahrál Dj Kwé a Dj Rockstar. Limitovaná edice bude k dostání v obchodech, kde se Lemond běžně prodává.