Becherovka Bar Session 2012

autor: | Dub 20, 2012 | Novinky z Gastronomie

V;Karlových Varech právě proběhl jedinečný workshop Becherovka Bar Session.

Ve dnech 27.-29.3.2012 se v;Karlových Varech konalo výjimečné barmanské setkání ;pořádané značkou Becherovka. Jedinečná akce Becherovka Bar Session se konala při příležitosti 45. výročí jedné z;ikon Národních drink listů s;názvem BETON. Této akce se zúčastnili barmani z;celé České republiky, pro které je „práce za barovým pultem“ nejen prací, ale i životním stylem.

;

Hosté Becherovka Bar Session byly seznámeni s;historií Becherovky a byla jim poodhalena i její výroba a kouzla mixologie. Součástí programu byla i kreativní část, kdy barmani připravovali a vymýšleli další způsoby servírování a twisty ikonického drinku BETON.

;

Celým workshopem provázel George Němec, který je mezinárodním ambasadorem značky Becherovka Original. Workshopu se celkem zúčastnilo 23 významných osobností barmanské scény. Pozvání přijal i Kamil Foltán z;Londýnského baru Zetter Townhouse, Aleš Půta (Hemingway Bar), Jan Braniš (Bugsy´s Bar) a Radim Hamrosi (Bar Modrá Myš). Jedinečnost likéru Becherovka se tak promítla do jedinečné akce na jedinečném místě a v jedinečné společnosti barmanů, koktejlů a skvělé zábavy.