B&B Hotel ve Zlaté Praze

autor: | Srp 16, 2013 | Novinky z Gastronomie

B&B Hotels otevírá první hotel ve hlavním městě České republiky

V centru hlavního města ČR a v blízkosti Vltavy byl minulý pátek otevřen B&B Hotel Prague-City. Návštěvníci české metropole mají nyní k dispozici 160 moderních, komfortních pokojů za velice příjemné ceny.

B&B Hotel Prague-City, B&B Hotel v České republice, je vhodný i pro skupiny, které shánějí ubytování za rozumnou cenu. Všechny ze 160 jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů jsou vybavené telefonem, televizorem, psacím stolem, klimatizací a WIFI připojením. Rodiny mají k dispozici 2 pokoje propojené dveřmi. Hotelová recepce je obsazená 24 hodin denně, v případě, že se hosté pražského B&B Hotelu potřebují obrátit na hotelový personál, mají vždy k dispozici kompetentní pomoc.

Mnoho Němců každoročně zamíří na prodloužený víkendy do Prahy – česká metropole má hodně, co nabídnout: Historická architektura, Staré město s úzkými uličkami, Karlův most a Václavské náměstí vždy stojí za výlet. Ubytování v jednolůžkovém pokoji se dá pořídit již od 49 eur, v dvoulůžkovém od 59 eur. Ředitelem B&B Hotel Prague-City je Jan Strnad, který má ve svém oboru dlouholetou manažerskou zkušenost: „Moc mě těší, že nyní můžu nabídnout úspěšný koncept skupiny B&B Hotels i v Praze. Náš servisní tým je připraven hosty přivítat 24 hodin denně.“

V současnosti si cestující na trase Německo-Praha může vybrat z velkého počtu leteckých a autobusových linek do hlavního města, které je žádanou destinací jak pro business klientelu, tak pro skupinové a individuální turisty.

B&B Hotel Prague-City

Prvního pluku 29, 18600 Praha 8, Tel.: +420 224 284 788

Otevřen od: 2. srpna 2013

Počet pokojů: 160

Dispozice: 68 pokojů s francouzskou postelí, 84 pokojů s dvěmi postelemi, 1 rodinný pokoj s třemi postelemi, 8 bezbariérových pokojů s dvěmi postelemi.

Vybavení pokojů: Psací stůl, skříň, LCD televizor, koupelna se sprchovým koutem a WC, klimatizace/topení, moderní zvuková izolace.

Služby: Zdarma Wifi v lobby a na pokojích, parkování přímo u hotelu (15,- €/den).

Vybavení hotelu: Lobby, WIFI, recepce 24h, automat s občerstvením

Restaurace: Salón s bohatou snídaní formou švédských stolů (7,50€ na osobu) od 6.30 do 10 hodin, víkendy a svátky od 7.30 do 10.30 hodin.

Hotelový management: Jan Strnad – ředitel hotelu

Provozovatel: Lynx Shelf 10 s.r.o.

Design interiéru: Meblo Kompleks; Hotelco International

Informace a rezervace: Telefonicky +420 224 284 788, E-Mailem prague-city@hotelbb.com a on-line na www.hotelbb.cz