reklama

Baron připravil k 100. výročí republiky limitovanou edici slivovice z roku 1998

autor: | Lis 1, 2018 | Gastro & Drinks | 0 komentářů

K oslavám 100. výročí Československé republiky představí Baron Hildprandt jedinečnou dvacetiletou slivovici. K zásadním oslavám našeho státu přinese Zámecká palírna Blatná pouze 603 ks tohoto jedinečného unikátu.

Ke stému výročí republiky se můžeme těšit na představení unikátní limitované edice dvacetileté slivovice Baron Hildprandt. Představení produktu se zároveň pojí s mezinárodní oslavou slivovice, která připadá na konec října a začátek listopadu.

Na výrobu a zrání Slivovice Baron Hildprandt 1998 dohlížel celou dobu mistr destilatér Václav Šitner. Slivovice zrála 20 let v českých dubových sudech, díky nimž získala osobitou zlatavou barvu a vyladěnou chuť.

Tohoto jedinečného destilátu bylo vyrobeno pouze 603 kusů a každá lahev je označena svým jedinečným číslem. Na lahvi navíc najdeme erb rodiny Hildprandtů, který poukazuje na rodinnou tradici výroby pálenek, která má kořeny až v roce 1885, kdy ji založil baron František Hildprandt.

Limitovanou edici omezeného množství Slivovice Baron Hildprandt 1998 zakoupíte pouze na stránkách www.1er.cz za cenu 1 705 Kč.