Bageterie Boulevard otevřela v OC Nový Smíchov novou pobočku a dokončila tak pokrytí širšího centra Prahy, ke kterému jí právě oblast Smíchova chyběla. Strategická lokalita umožní oslovit velký počet potenciálních zákazníků a vylepšit pokrytí i servis rozvozové služby BB Domů. Do konce roku plánuje Bageterie Boulevard také otevření dvou poboček na Moravě – v Olomouci a ve Zlíně. Dokončí tak kompletní pokrytí moravských krajských měst. Nová pobočka na Smíchově je už 45. v ČR a v součtu se zahraničními pobočkami na Slovensku, v Německu a Dubaji se jedná o jubilejní 50.

Díky pražské expanzi se Bageterie Boulevard stává dostupnou v docházkové vzdálenosti pro obyvatele Smíchova a okolí. OC Nový Smíchov nabízí pro Bageterii Boulevard možnost oslovit až 63 000 zákazníků denně, kteří toto obchodní centrum navštíví. Pomůže i zlepšit pokrytí a rychlejší odbavení objednávek BB Domů, rozvozové služby Bageterie Boulevard. Strategické je toto místo nejen kvůli vysoké návštěvnosti, ale i díky umístění na významné pražské křižovatce a dopravním uzlu MHD.

„Okolí Smíchova je strategickou lokalitou, o kterou jsme dlouhodobě usilovali, a jsme rádi, že jsme tímto obsadili všechny významné lokality v širším centru Prahy. Do budoucna se tak můžeme soustředit na přípravu lokalit v částech navazujících na střední město,“ říká Markéta Krejčíková, expanzní manažerka Bageterie Boulevard.

Stejně jako v ostatních pobočkách po celé ČR, tak i na Smíchově instalovala Bageterie Boulevard samoobslužné kiosky, které přispívají k rychlejšímu odbavení zákazníků, a rozvíjí tak svůj interně vyvíjený fastline koncept.

Novou pobočkou v OC Nový Smíchov letošní expanzní plány Bageterie Boulevard nekončí.  Do konce roku plánuje dokončit obsazení moravských krajských měst a otevřít první pobočky v Olomouci a ve Zlíně, a to včetně rozvozové služby BB Domů, která funguje v Praze, Brně, Plzni, Pardubicích, Mladé Boleslavi, Ústí nad Labem, Liberci a Kolíně. Posílí tak svoji roli největšího českého fastfoodového řetězce a do budoucna plánuje expandovat i v menších bývalých okresních městech, jejichž kupní síla v posledních letech významně roste. Dlouhodobým cílem Bageterie Boulevard je každoročně otevřít 5 nových poboček.

Redakce Gastro&Hotel