Apartmány Pálavské vinohrady – Jižní Morava s nádechem Středomoří

autor: | Čvc 30, 2012 | Novinky z Gastronomie

Ještě zvažujete letošní dovolenou a nechce se vám za přímořskou atmosférou cestovat příliš daleko? Vyzkoušejte zbrusu nové apartmány na Pálavě, které spolu s ubytováním a řadou atraktivních služeb nabízí především jedinečnou atmosféru malebné vinařské vesničky Pavlov, ležící na úpatí Děvína mezi vinicemi. Se skleničkou vína a okouzlujícím výhledem na jezerní hladinu s;jachtami letos na Jadran snadno zapomenete.

;
Pokud jste si oblíbili horské apartmány, je na čase zamířit do údolí, tedy v;tomto případě na Pálavu, která nabízí nespočet outdorových aktivit po celý rok. Apartmány Pálavské vinohrady jsou ideální variantou soukromého ubytování se zázemím rozličných služeb. Rodiny ocení dostatek prostoru pro ubytování i úschovu sportovního vybavení nebo kočárku. Romantici pak překrásný výhled z;rozlehlé terasy na hladinu Novomlýnských nádrží s;kotvícími jachtami i možnost blízkého koupání či zapůjčení vybavení pro vodní sporty.
;
Amatérští vinaři jistě rádi navštíví některé z;rodinných vinařství v;Pavlově. Kromě tradic a dobrot spojených s;vínem se můžete kochat krásou místní krajiny na kole nebo obohatit své znalosti historie o návštěvu památek zvučných jmen jako zámek Lednice a Valtice nebo města Mikulov, či dokonce nejstarších lidských sídlišť v;sousedních Dolních Věstonicích. Pro ty více lenošivé je ideálním místem některý z kempů podél Novomlýnských nádrží nebo koupaliště. Relax si lze dopřát v;lázních Lednice nebo nedalekém rakouském městečku Laa.
;
Právě bohatou nabídku aktivit v;tomto mikroregionu zahrnul rezort do svých služeb. Díky Klubu Pálavských vinohradů mohou hosté apartmánů využívat speciální kartu na čerpání slev a výhod u vinařů, poskytovatelů rozličných služeb, v;restauracích, na vstupy do památek či při účasti na různých akcích v;okolí.
;
Pokud po náročném dni a noci nebudete mít chuť na vaření, oslňte svou drahou polovičku hotovou snídaní objednanou formou donáškového boxu, anebo si rovnou zajistěte polopenzi. Na tomto místě se vašim přáním meze nekladou. Tak proč si tentokrát nedopřát bezstarostnou dovolenou o kousek blíž?
Více o rezortu Apartmány Pálavské vinohrady na www.palavskevinohrady.cz.

;