Angličtina pro kuchaře

autor: | Říj 15, 2012 | Novinky z Gastronomie

Asociace kuchařů a cukrářů ČR v rámci svého vzdělávacího programu nabízí speciální kurzy angličtiny, které svojí náplní budou určeny hlavně pro kuchaře. Kurzy se budou otevírat dle zájmu, v Praze, v Brně, Ostravě, Hradci Králové, Plzni, Teplicích ale i v dalších městech, pokud se sejde minimálně 6 zájemců na stejném znalostním stupni. Kurzy by měly pomoci zvládnout konverzaci v uvedeném jazyce, orientovat se v odborných termínech. Cizí jazyk si zde budou moci zopakovat i či svoji znalost rozšířit všichni, kdo potřebují odborný cizí jazyk při komunikaci v práci, nebo se chystají pracovat v cizině. Obsah kurzů pomůže i těm, kteří se budou připravovat na praktickou zkoušku Master Chef Certification. Výuku lze přizpůsobit specifickým požadavkům (krátký a dlouhý týden, ranní, odpolední atd.)

Abychom mohli upřesnit konání těchto kurzů, potřebujeme znát, zda a v kterých městech je o tento druh vzdělávání zájem. Kurzy budou placené, členové AKC ČR budou přijímáni přednostně. Cena se bude odvíjet od počtu účastníků (max. 65Kč/výuková hodina pro členy AKC). Výuku lze doplnit i o e-learning a specielní aplikaci do mobilu.

V případě vašeho zájmu o tyto kurzy zašlete prosím mail na hornikova@volny.cz, uveďte prosím město, stupeň znalostí (mírně pokročilý, pokročilý), zda máte zájem o klasickou výuku či o e-learning, vaše jméno a kontakt na vás.